Potrzebowałam czarnych kapci damskich

Potrzebowałam czarnych kapci damskich

Bardzo cenię sobie wygodne i praktyczne obuwie. Wiem, że dla wielu osób może to wydać się dziwne, ale zwracam uwagę także na wybór „zwykłych”, domowych kapci. Zależy mi na tym, aby były one wygodne i posiadały odpowiednio wyprofilowaną podeszwę. Dzięki temu mam pewność, że moje stopy nie będą się męczyły podczas chodzenia, czy długiego stania w kuchni przy przygotowywaniu obiadu. Ostatnio zdecydowałam się właśnie kupić tego typu buty do chodzenia po domu. Po ich zakup udałam się do polecanego przez wielu znajomych sklepu obuwniczego.

Wybrałam kapcie damskie ze skóry ekologicznej

czarne skórzane kapcie damskiePrzejrzałam tam wiele modeli różnych kapci. Po dłuższym zastanowieniu i zasięgnięciu rady doświadczonej sprzedawczyni, zdecydowałam się w końcu na czarne skórzane kapcie damskie. Sprzedawczyni podpowiedziała mi, że kapcie ze skóry ekologicznej są bardzo wygodne. Przede wszystkim dlatego, że taki materiał jest niezwykle delikatny i dopasowuje się do kształtu stopy. Poza tym dzięki swojej miękkości, nie powoduje on na stopach żadnych otarć ani odcisków na palcach. To bardzo ważne, w końcu w kapciach domowych zazwyczaj chodzi się bez skarpetek. Skóra ekologiczna to również materiał, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, przez co stopa nie poci się nadmiernie, co zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale także ułatwia zachowanie kapci w czystości. Wybrany przeze mnie model kapci był dostępny w tym sklepie w wielu wariantach kolorystycznych. Mnie najbardziej spodobały się kapcie w kolorze czarnym. Zdecydowałam się je zakupić, od razu po znalezieniu i przymierzeniu odpowiedniego rozmiaru. Byłam bardzo zadowolona również z nich niskiej, atrakcyjnej ceny. Po przyjściu do domu bez wahania wyrzuciłam stare i mocno już zniszczone kapcie i od razu zaczęłam chodzić w nowych. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będą one, aż tak wygodne. Zwróciłam szczególną uwagę na fakt, że wyprofilowana wkładka w środku kapci gwarantowała komfort i wygodę dla stóp nawet przy bardzo długim chodzeniu.

Stopa była dzięki temu odpowiednio ułożona i ciężar ciała dobrze rozkładał się na obu nogach. Cieszę się, że udało mi się dostać takie kapcie w tym osiedlowym sklepie obuwniczym. W dodatku traf chciał, że akurat były one dostępne w promocyjnej cenie. Kapcie były naprawdę wysokojakościowe, co można było rozpoznać chociażby po ich podeszwie. Była ona w pełni antypoślizgowa i w dodatku nie rysowała powierzchni. To również nie było dla mnie bez znaczenia, ponieważ posiadałam w mieszkaniu naprawdę drogie podłogi.

Najnowsze komentarze