Zawieszki do smoczków bibs

Zawieszki do smoczków bibs

Smoczki BIBS  wykonane są z materiału organicznego jakim jest kauczuk naturalny pozyskiwany z drzewa Hevea. W zależności od okresu pozyskiwania mleczka z w/w drzew produkt finalny może się różnić kolorem czy przeźroczystością produktu. Smoczki BIBS tak jak każda rzecz naturalna nie są podobne jeden do drugiego w 100% i nie będą ponieważ są wykonane 100% z naturalnego półproduktu. W smoczkach BIBS nie stosuje się żadnych chemikalii aby otrzymać powtarzalnie identyczny produkt.

Zawieszki do eleganckiego smoczka bibs

zawieszki do smoczkow bibsSmoczek bibs jest wykonany z organicznego kauczuku, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne. Produkt wykonany jest z kauczuku naturalnego pozyskiwanego z drzew Hevea. Smoczki BIBS to prawdziwe klasyki wśród smoczków. Prostota i elegancja w stylu retro – tym właśnie cechują się duńskie smoczki BIBS. Smoczek ma kształt wisienki z tradycyjną okrągłą tarczą, która przypomina kształtem brodawkę, przez co dziecko czuje się bezpiecznie, czuje się jakby ssało pierś matki. Smoczek jest ponadto on niezwykle miękki i elastyczny. Wszystko to wspiera odruch ssania u dziecka. Lekka tarcza doskonale zakrzywia się i dopasowuje do kształtu twarzy dziecka: zapewnia to dobrą wentylację. Produkt wykonany jest z kauczuka naturalnego i spełnia wymogi dla smoczków niemowlęcych według normy europejskiej EN 1400. Kauczuk jest materiałem, który cieszy się obecnie dużą popularnością w produkcji smoczków – Mamy go kochają. Smoczek BIBS jest nie tylko bezpieczny, ale i skuteczny: doskonale uspokoi twojego maluszka. Cechuje się także dużą wytrzymałością. Smoczek taki jak bibs szkoda byłoby zgubić ze względu na to, że jest bardzo elegancki i praktyczny, z tego względu warto jest zainwestować w zawieszki do smoczkow bibs. Można wybrać dowolną zawieszkę, chociaż w szczególności pasują do nich te drewniane z uroczymi drewnianymi grawerami. Na rynku jest wiele modeli, dlatego możemy dopasować dowolną zawieszkę, która najbardziej nam się spodoba.

Producenci smoczków bibs bardzo chętnie proponują do nich stylowe zawieszki, które możemy znaleźć na różnych stronach internetowych. Zawieszka jest praktycznym rozwiązaniem dla rodziców, gdyż maluszki mają tendencję do rzucania smoczkami a te bardzo często się gubią, dlatego warto zorientować się w różnych kolorach i wzorach zawieszek, zarówno tych drewnianych jak i plastikowych. Z pewnością będziemy zadowoleni z ich zakupu a nasz maluszek będzie miał zawsze przy sobie swój ulubiony smoczek bibs.

 

Najnowsze komentarze