Zaprojektowanie własnej biżuterii ze złota

Zaprojektowanie własnej biżuterii ze złota

Od zawsze bardzo podobały mi się złote dodatki. Marzyłam o pięknych bransoletkach i pierścionkach, dzięki którym mój strój stałby się o wiele ciekawszy. Jakiś czas temu postanowiłam spełnić to marzenie i kupić sobie piękną ozdobę. Nie wiedziałam jednak, na co powinnam się zdecydować. Opcji było do wyboru bardzo wiele, jednak zawsze jakiś detal mi nie pasował. Jestem w tej kwestii bardzo wybredna, więc miałam nadzieję, że w końcu uda mi się znaleźć coś, co będzie idealnie dopasowane do mojego stylu.

Złote dodatki – biżuteria wykonana na zamówienie

złota biżuteria według własnego projektuPo jakimś czasie przeglądania najróżniejszych dodatków trafiłam na rozwiązanie, które od razu mnie zachwyciło. Istnieje bowiem możliwość zamówienia takich ozdób, które są wykonane na indywidualne zamówienie. Od razu wiedziałam, że złota biżuteria według własnego projektu będzie dobrym pomysłem. Chciałam jednak dobrze wszystko przemyśleć, by zyskać taki dodatek, który naprawdę będzie mi się całkowicie podobał. Na samym początku wiedziałam jedno – ma on być wykonany ze złota, ponieważ takie ozdoby podobają mi się najbardziej. Następnie zaczęłam się zastanawiać nad dodaniem jakiegoś niewielkiego kamienia. Ogromny wybór najróżniejszych kolorów sprawił, że nieco trudno było mi się zdecydować na jeden. Ostatecznie postanowiłam więc połączyć dwa kamienie, których barwy doskonale do siebie pasują. Chciałam również, by w mojej biżuterii połączono elegancję z nowoczesną formą, która przyciąga wzrok. Zdecydowałam się więc na złote elementy, których kształt prezentuje się bardzo oryginalnie. W połączeniu z kamieniami całość daje naprawdę świetny efekt. Nie spodziewałam się, że uda mi się samodzielnie wymyślić coś tak estetycznego. Moja biżuteria została wykonana bardzo dokładnie i w pełni zgodnie z moim pomysłem. W trakcie projektowania mogłam zasięgnąć porady, by mieć pewność, że mój pomysł ma sens i pozwoli uzyskać zadowalający efekt końcowy. Taką biżuterię najchętniej nosiłabym każdego dnia, ponieważ jestem nią zachwycona.

Do tej pory nosiłam różnorodną biżuterię, jednak dosyć rzadko udawało mi się znaleźć coś, co mi pasuje. Zamówienie dodatku wykonanego według mojego pomysłu całkowicie rozwiązało ten problem. Postawiłam na połączenie złota oraz kamieni w dwóch kolorach. Takie zestawienie bardzo mi się podoba – te barwy pięknie się ze sobą komponują. Połączenie oryginalnego kształtu złotych elementów oraz okrągłych kamieni dało naprawdę ciekawy efekt. Taka kompozycja robi świetne wrażenie i wiele osób od razu zwraca na nią uwagę.

Najnowsze komentarze