Zamówiłem do domu żaluzje z Warszawy

Zamówiłem do domu żaluzje z Warszawy

Odkąd tylko pamiętam to mam ogromny sentyment do żaluzji. Kiedy byłem małym dzieckiem to żaluzje pojawiły się w naszym kraju, ale ich montowaniem zajmowała się tylko nieliczna grupa specjalistów. Pamiętam, że na zamówione żaluzje czekało się nawet kilka tygodni. Dlatego właśnie to rozwiązanie zasłaniające okna kojarzy mi się do tej pory z czymś prestiżowym i takim bardzo porządnym. Dzisiaj żaluzje można zamówić bez najmniejszych problemów, a na ich zamontowanie czeka się maksymalnie kilka dni.

Dzisiaj można wybierać z setek rodzajów żaluzji

żaluzje z warszawyOd czasów mojego dzieciństwa mija już trzecia dekada. Wiele w tym czasie się w Naszym kraju zmieniło. Wszystko spowszechniało do tego stopnia, że nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się u nas kupić. Mamy dzisiaj wszystkiego w nadmiarze. Wybór różnych rzeczy jest tak ogromny, że trudno się zdecydować na ten czy tamten gatunek, rodzaj albo wzór. A ja – tak bardzo pozytywnie wspominający żaluzje – postanowiłem zamówić je do wszystkich okien w moim domu. W wyborze pomogła mi żona i całe szczęście, bo sam bym niczego nie wybrał. Gdy przyjechał serwisant, który sprzedaje najwyższej jakości nowoczesne żaluzje z Warszawy, to aż mnie zamurowało od ilości wzorów żaluzji dostępnych dzisiaj w sprzedaży. W mojej pamięci ciągle miałem obraz z dzieciństwa, kiedy do wyboru było kilkanaście kolorów. Żaluzje miały jeden prosty wzór. A dzisiaj samych wzorów jest kilkadziesiąt, a do tego jeszcze cała gama kolorów do wyboru i mnóstwo różnych dodatków. Naprawdę jest w czym wybierać. Na szczęście moja żona błyskawicznie wszystko dobrała i dopasowała. Na realizację zamówienia muszę poczekać niespełna tydzień. To oczywiście nie wynika z małej podaży, ale z tego, że zamówiłem kilkanaście różnych egzemplarzy żaluzji. Chcieliśmy mieć je we wszystkich oknach w domu. Muszę przyznać, że moim skromnym zdaniem żaluzje nigdy nie wyjdą z mody. Nie chcę powiedzieć, że ludzie będą je wiecznie kupować, ale po tych trzech dekadach od mojego dzieciństwa nadal prezentują się bardzo ładnie i reprezentacyjnie.

Teraz mamy już w domu wszystko zamontowane. To znaczy żaluzje są zamontowane w oknach. Wszystko wygląda naprawdę rewelacyjnie. Nasz dom jest urządzony raczej nowocześnie, więc tym bardziej możemy powiedzieć, że żaluzje pasują również do nowoczesnych wnętrz. Ale tak je właśnie pamiętam. Od zawsze kojarzą mi się z bardzo przyjemnym dla oka wystrojem wnętrza. Ich podstawową funkcją jest oczywiście zasłanianie widoku domowych wnętrz dla zbytnio ciekawskich oczu zaglądających z zewnątrz.

Najnowsze komentarze