Zalety mechanicznego masażu podciśnieniowego

Zalety mechanicznego masażu podciśnieniowego

Innowacyjny zabieg, jakim jest masaż endermologiczny, oddziałuje na głębokie struktury skóry i mięśni całego ciała. Wykorzystanie wysokiej jakości sprzętu umożliwia masaż niemal każdej powierzchni ciała. Zabieg ten wykonywany jest na twarz, brzuch, uda oraz pośladki. Masaż podciśnieniowy oddziałuje na skórę i tkankę łączną. Pacjenci muszą założyć specjalny izolacyjny strój. Dzięki temu możliwe jest sprawne przeprowadzenie masażu. Kombinezon taki ma za zadanie chronić skórę pacjenta przed zaciągnięciem włosów oraz mikrourazami mechanicznymi, które pojawiają się na skutek intensywnego podciśnienia.

Masaż podciśnieniowy likwiduje wiele niedoskonałości

endermologia z ŁodziUrządzenie wyposażone jest w różnej wielkości głowice, które należy dostosować do wybranej okolicy ciała. Głowica składa się z dwóch ruchomych rolek oraz komórek ssących, których zadaniem jest wciąganie fałd między rolki i ugniatanie tkanek. Metoda ta jest doskonałym sposobem na to, by wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, usunąć toksyny i tkankę tłuszczową. Jest pomocna w leczeniu bólu kręgosłupa, mięśni oraz chorób reumatycznych. Wielu klientów chętnie korzysta z zabiegu, jakim jest endermologia z Łodzi. Daje ona pozytywne efekty, które są widoczne już po pierwszej sesji. Ważne, by wykonać serię zabiegów, gdyż wówczas rezultaty są doskonałe. Metoda ta przyspiesza tempo pracy układu limfatycznego, przyczynia się do usuwania toksyn oraz rozmiaru płynów. Wspomaga terapię bólu mięśni kręgosłupa, przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, a także stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Z tego też względu skutecznie radzi sobie z wiotkością skóry oraz cellulitem. Metoda ta odmładza skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz ramion. Skutecznie wygładza zmarszczki, spłyca rozstępy i blizny. Endermologia wykonywana na brzuch, pośladki i uda skutecznie redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit, jest doskonałym sposobem na modelowanie sylwetki. Podczas masażu następuje stymulacja krążenia krwi i limfy, co w efekcie przyspiesza detoksykację organizmu, dając efekt oczyszczania.

Metoda ta jest wykorzystywana także w celach terapeutycznych, by złagodzić dolegliwości bólowe mięśni i obrzęków. Jest często wykorzystywana w rehabilitacji, usprawnia, przygotowuje mięśnie, ścięgna i więzadła do wysiłku fizycznego. Rozluźnia i regeneruje mikrouszkodzenia włókien mięśniowych, poprawia napięcie skóry i tkanek podskórnych. Jest wykorzystywana w celu modelowania sylwetki. Cieszy się dużą popularnością, jednak czasem może powodować efekty uboczne, jak dyskomfort bólowy, a także wybroczyny. Przeciwwskazaniem do jej wykonania są nowotwory, infekcje skórne, uszkodzenia oraz stany zapalne i zakrzepica.

Najnowsze komentarze