Zakup nowoczesnego samochodu

Zakup nowoczesnego samochodu

Moje stare auto nie nadawało się już do użytku. Coraz częściej szwankowało, wydawało się górę pieniędzy na naprawę, a za jakiś czas znów coś się psuło. W dodatku ktoś mi zarysował tylni błotnik na parkingu, więc tym bardziej. Chciałam się go jak najszybciej pozbyć, czy to sprzedać handlarzowi, czy to oddać na szrot, ważne by go już nie mieć i kupić sobie nowe, porządne auto. Nie używane, nie z zagranicy, nowe i z polskiego salonu.

Doskonałe auta marki Opel

nowoczesne samochody opel noweCelowałam w auta ze średniej półki cenowej. Nie chciałam kupować drogiego sportowego wozu, skoro nie będę miała gdzie się nim rozpędzić. Nie jeżdżę też po przełajach, zatem terenówka odpadała. Najbardziej podobały mi się klasyczne sedany. Małym autom miejskim jakoś nie ufałam. Owszem, łatwiej jest nimi zaparkować, są zwrotne, jednak mają słabsze przyspieszenie i moc. Dodatkowo nie zapewniają takiego bezpieczeństwa w przypadku stłuczki jak sedany, czy kombi. Może jak jeżdżę sama do pracy to takie auto będzie zbędne, ale czasem zabieram ze sobą koleżanki, czy też robię duże zakupy i muszę mieć gdzie je załadować. Poszperałam w Internecie i wybrałam kilka marek, które były polecane przez użytkowników. Najbardziej spodobały mi się oferty od marki Opel. Akurat salon tej marki znajdował się w mojej miejscowości, więc mogłam na żywo zobaczyć jak takie auta wyglądają. Poza tym, auta tej marki cieszyły się dobrymi opiniami i nie były tak drogie jak samochody od innych producentów. Postanowiłam wybrać się do salonu by zobaczyć z bliska jak prezentują się nowoczesne samochody Opel nowe. Na miejscu od razu podszedł do mnie sprzedawca i wypytywał o moje oczekiwania względem samochodu. Powiedziałam, że na pewno zależy mi na tym, by mieć w aucie klimatyzację, automatycznie opuszczane szyby, jak również radio do którego mogę podłączyć USB z ulubioną muzyką. Poza tym oczywiście zależało mi na bezpieczeństwie, czyli chciałam mieć wspomaganie kierownicy, ABS, dobre hamulce i tak dalej. Sprzedawca pokazał mi różne modele aut, wskazywał ich zalety i chętnie odpowiadał na moje pytania. Potem umówiłam się na jazdę testową na dwa auta, które mi się najbardziej podobały.

Po jazdach próbnych zdecydowanie postawiłam na jeden model. Auto było zwrotne, szybkie, miało wygodne fotele i wszelkie wygody. Poza tym akurat ten model w wyrabnym przeze mnie kolorze był dostępny na miejscu od ręki. Uznałam, że to znak i od razu kupiłam samochód. Zdecydowanie jestem zadowolona z kupionego Opla, jak również z serwisu ASO, jakie zapewnił mi dealer samochodowy.

Najnowsze komentarze