Zakup mebli do kuchni z Twardogóry

Zakup mebli do kuchni z Twardogóry

 

W końcu udało nam się znaleźć takie mieszkanie, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Najbardziej zależało nam na jego lokalizacji oraz praktycznym układzie, który pozwoliłby na dobre wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni. Chociaż poszukiwania trochę nam zajęły, myślę, że warto było poczekać. Jedynym mankamentem tego nowego lokum było to, że trzeba było je najpierw nieco odświeżyć. Jednak to miało również swoje zalety – postanowiliśmy bowiem nieco zmienić aranżację poszczególnych wnętrz, aby były bardziej w „naszym stylu”.

Aranżacja kuchni – meble z Twardogóry

meble kuchenne z TwardogóryW niektórych pomieszczeniach nie zmienialiśmy zbyt wiele. Do sypialni wstawiliśmy dużą szafę, żeby stała się bardziej funkcjonalna. Na ścianie w przedpokoju postanowiliśmy nakleić fototapetę, żeby optycznie powiększyć to niewielkie wnętrze. Wybraliśmy również nowe meble do salonu. Od czasu do czasu lubimy kogoś u siebie przenocować, dlatego zależało nam na wygodnym miejscu dla gości. Dlatego w salonie stanęła spora szafa rozkładana, dzięki której pomieszczenie to jest bardzo wygodne zarówno na co dzień, jak również w sytuacji, kiedy znajomi czy ktoś z rodziny zostaje u nas na noc. Najwięcej zmian dokonaliśmy w kuchni, którą postanowiliśmy całkowicie inaczej urządzić. Chcieliśmy bowiem, aby pomieszczenie to było dla nas jak najbardziej wygodne, ponieważ oboje uwielbiamy gotować. Podczas przygotowywania posiłków lubimy mieć wszystko pod ręką. Wybraliśmy meble kuchenne z Twardogóry, które bardzo dobrze się sprawdziły. Dopasowaliśmy układ szafek tak, aby móc wszystko wygodnie przechowywać oraz w razie potrzeby mieć od razu pod ręką. Dzięki temu to pomieszczenie jest bardzo funkcjonalne oraz charakteryzuje się wysokim poziomem ergonomii, co bardzo doceniamy, kiedy przyrządzamy najróżniejsze posiłki, a robimy to codziennie. Poza tym meble te bardzo pięknie się prezentują – wybraliśmy dosyć klasyczne zestawienie kolorystyczne drewnianych elementów oraz jasnych dodatków. Trochę czasu zajęło nam wybieranie wszystkich elementów, ale myślimy, że było warto.

Nasze nowe mieszkanie dopasowaliśmy do własnych potrzeb oraz upodobań, dzięki czemu jest o wiele bardziej wygodne od naszego poprzedniego lokum. Najbardziej zależało nam na ustawnej kuchni, co na szczęście udało nam się uzyskać. Nasza nowa kuchnia jest bardzo wygodna, a przy tym rewelacyjnie wygląda. Chociaż trochę czasu spędziliśmy na wybieraniu poszczególnych jej elementów, warto było wszystko dokładnie przemyśleć oraz odpowiednio zaplanować każdy zakup.

 

Najnowsze komentarze