Wysokiej jakości włosy europejskie

Wysokiej jakości włosy europejskie

Podczas swojego pierwszego przedłużania włosów popełniłam podstawowy błąd dając się skusić na najtańsze włosy, które w ogóle nie spełniły moich oczekiwań. Na długo po tym incydencie odpuściłam sobie przedłużanie, aż w końcu znalazłam takie włosy, które całkowicie mi przypasowały i jak się okazało były najlepszym wyborem pod względem jakości oraz ceny.

Najlepsze włosy do przedłużania

wysokojakościowe włosy europejskieKiedy po raz pierwszy kupowałam włosy do przedłużania zdecydowałam się na metodę clip in ponieważ wydawało mi się to najwygodniejszym rozwiązaniem i do dziś tak uważam. Po domu długie włosy raczej by mi przeszkadzały podczas sprzątania, czy też wykonywania innych, domowych czynności. Nie wspominając już o śnie. Ponadto po paru razach zakładania takich włosów zaczyna nam wchodzić to w krew do takiego stopnia, że jesteśmy w stanie je wpiąć w nasze włosy w niespełna trzy minuty, a zatem nie jest to żaden proces wymagający od nas poświęcenia dłuższego czasu. Problem stanowiła jednak sama struktura włosa bowiem za pierwszym razem zamówiłam po prostu włosy syntetyczne uważając, że skoro rzadko będę je nosiła to na pewno takie mi wystarczą. Włosy syntetyczne jednak szybko się psują, a naprawianie ich co chwila i po każdym zdjęciu bywało dla mnie po prostu uciążliwe. Dlatego za drugim razem zdecydowałam się na wysokojakościowe włosy europejskie z których po dziś dzień jestem bardzo usatysfakcjonowana. Kiedy czytałam o rodzaju włosów dowiedziałam się, że włosy europejskie są jakby o półkę niżej od tych słowiańskich, zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i o cenę. Na swoim doświadczeniu mogę jednak powiedzieć, że choć rzeczywiście cena jest sporo niższa, tak jakość włosa już niekoniecznie. Jeżeli odpowiednio o nie dbamy one odwdzięczą nam się doskonałą kondycją przez bardzo długi czas i jeśli tylko odpowiednio je dobierzemy pod kolor naszych włosów wówczas będą nie do odróżnienia od naszych naturalnych. Co więcej, włosy naturalne można farbować, aczkolwiek w przypadku włosów pozbawionych cebulek najlepiej jest robić to u fryzjera, aby mieć pewność, że kolor na naszych włosach oraz na tych przedłużanych wyjdzie identyczny.

Włosy europejskie również zamówiłam w formie clip in i powiem szczerze, że mam je ponad rok, a one wciąż są w doskonałej kondycji. Zapewne jest do zasługa bardziej świadomego dbania o nie ponieważ teraz używam specjalnych szamponów do włosów przedłużanych, ale zapewne też sam fakt tego, jak dobrej jakości są to włosy. Nie noszę ich także na co dzień, ani do snu, więc to zapewne również ma wpływ na to, jak dobrze się trzymają, aczkolwiek chodzę w nich przez cały dzień w pracy, więc trochę tak, jakbym miała je na stałe. 

Najnowsze komentarze