Wysokiej jakości regały chłodnicze

Wysokiej jakości regały chłodnicze

Pracuję w dziale administracji jednej z bardzo znanych i rozpoznawanych na całym świecie sieci sklepów wielobranżowych. Nasza sieć dopiero niedawno zdecydowała o wejściu na rynek polski i obecnie jesteśmy na etapie otwierania w największych polskich miastach kolejnych sklepów. Są to sklepy wielkopowierzchniowe, z bardzo dużym asortymentem produktów, tak dużym, ze bez problemu kupimy w nich niemal wszystko, co tylko możemy potrzebować. Kolejne nasze sklepy rosną więc jak grzyby po deszczu i szybko zdobywają sobie wiernych klientów.

Duże regały chłodnicze do supermarketów

regały chłodnicze z drzwiami przesuwnymiOtwarcie takiego supermarketu to bardzo skomplikowana sprawa, wbrew temu, co mogłoby się niektórym wydawać. Począwszy od całej papierologii, poprzez znalezieniu odpowiedniej lokalizacji na sklep, poprzez wyposażenie sklepu, an logistyce kończąc. Każdy z takich sklepów powinien być odpowiednio wyposażony w sklepowe mebel, tak, aby towar był odpowiednio prezentowany i łatwy do znalezienia przez klientów. W takich sklepach bardzo ważne są duże regały chłodnicze z drzwiami przesuwnymi. Służą one do przechowywania i ekspozycji towarów, które wymagają przechowywania w niskich temperaturach. nasza siec preferuje regały z drzwiami przesuwnymi, gdyż przez użycie takich regałów zmniejsza się zużycie energii koniecznej do ich chłodzenia. Jest to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jaki ekologiczne. Zwiększa również komfort klientów odwiedzających nasz sklep, ponieważ taki regał z zamykanymi drzwiami nie chłodzi aż tak bardzo, jak regał całkiem otwarty na sklep. Drzwi przesuwne są bardzo wygodne i bardzo proste w zastosowaniu, dzięki czemu klienci nie maja problemu z dostępem do swoich ulubionych produktów. Nasza siec podpisała więc bardzo duży kontrakt na dostawę takich regałów do naszych sklepów. Ponieważ kupujemy naprawdę dużą ilość takich regałów prosto od producenta, cena, jaka udało nam się wynegocjować, jest bardzo korzystna. Bardzo jestem zadowolona z zakupu, jaki udało nam się dokonać. Nie mogę się już doczekać, kiedy regały staną w naszych sklepach.

W obecnych czasach żaden sklep nie obejdzie się bez porządnych regałów chłodniczych, takie regały są niezbędne do przechowywania i eksponowania produktów, które należy przechowywać w niskiej temperaturze. Najlepiej sprawdzają się regały z  drzwiami przesuwnymi, które nie powodują niepotrzebnej utraty temperatury, a tym samym zmniejszają ilość koniecznej do schłodzenia regału ilości energii elektrycznej. Są one bardzo wygodne i ładnie się prezentują w każdym sklepie.

Najnowsze komentarze