Wysokiej jakości plafony

Wysokiej jakości plafony

 

Od wielu już pracuję jako projektantka wnętrz. Projektowanie wnętrz od zawsze było moja pasją i bardzo duża frajdę mi sprawiało i mam to szczęście, że cały czas sprawia. Ponieważ zawsze bardzo lubiłam przemeblowywać i przestawiać, nikogo z moich bliskich nie dziwło, kiedy na studia wybrałam projektowani wnętrz. Studia były doskonałym wyborem, bardzo wiele się na nich nauczyłam, a także poznałam wiele niezwykle interesujących osób. Ten okres był w moim życiu naprawdę cudowny. Po studiach zatrudniłam się w biurze projektowania wnętrz.

Oświetlenie do mieszkania

plafony nowoczesnePrzez kilka lat pracowałam u kogoś, jednak w pewnym momencie poczułam się na tyle pewnie, ze postanowiłam otworzyć swoją własną działalność. Od samego początku miałam bardzo wiele zleceń i bardzo  wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie polecali moje usługi swoim znajomym. Biuro szybko się rozrastało i obecnie zatrudniam już całkiem spory zespół. Cały czas jednak sama zajmuję się przygotowywaniem projektów dla klientów. Obecnie na przykład pracuję nad projektem wnętrz dla pewnego bardzo sympatycznego małżeństwa, które kupiło nowe mieszkanie. Duża część projektu jest już gotowa, pozostała jeszcze tylko kwestia oświetlenia. Tak naprawdę oświetlenie do salonu, łazienki i sypialni zostało już wybrane, brakuje jeszcze jedynie światła do kuchni przedpokoju. Postanowiłam, ze najlepszym rozwiązaniem w tych pomieszczeniach będą plafony nowoczesne. Takie plafony dobrze się sprawdzają właściwie w każdym wnętrz, jednak akurat w moim projekcie zaplanowałam je tylko w tych dwóch pomieszczeniach, w pozostałych bowiem wymyśliłam oświetlenie nieco bardziej ekstrawaganckie. Oczywiście można znaleźć również plafony bardziej rzucające się w oczy, ja jednak wybrałam nowoczesne, minimalistyczne plafony, które będą delikatnie oświetlać pomieszczania, w których zostaną zamontowane. Wcale nie jest jednak tak, że za takie minimalistyczne plafony mało się płaci. Jeśli bowiem zdecydujemy się na zakup wysokiej klasy, bardzo eleganckich i ekskluzywnych produktów, cena będzie słona. Możemy jednak być pewni, że będą doskonałe.

Wybór odpowiedniego oświetlenia do pomieszczeń to bardzo poważna decyzja. Na rynku można znaleźć niezwykle szeroki wybór różnych rodzajów oświetlenia. Na pewno doskonale sprawdzą się plafony, które są bardzo uniwersalne i będą pasować do każdego pomieszczenia. Obecnie można dostać bardzo wiele różnych rodzajów plafonów w bardzo zróżnicowanych cenach, warto jest przede wszystkim skupić się na wysokiej jakości oświetlenia.

 

Najnowsze komentarze