Wysokiej jakości meble do sali szkoleniowej

Wysokiej jakości meble do sali szkoleniowej

Od kilku lat prowadzę z dużymi sukcesami hotel, położony w miejscowości nadmorskiej. Hotel ten jest odwiedzany nie tylko przez turystów, ale noclegi rezerwuje u mnie coraz więcej osób, przyjeżdżających do miasta w celach służbowych. W związku z tym, że miałam coraz więcej pytań o dostęp do sal konferencyjnych, a ich nie miała, postanowiłam przebudować hotel i stworzyć w nim miejsce idealne do firmowych szkoleń i warsztatów. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i znacznie zwiększył moje obroty.

Meble idealne na bankiety i szkolenia

eleganckie meble bankietoweProwadzenie hotelu uchodzi za jedno z najbardziej wymagających zajęć zarobkowych. Mimo to podjęłam się go, bo hotelarstwo było dla mnie zawsze wielkim marzeniem. I w moim przypadku entuzjazm nie opadł mi po kilku latach prowadzenie firmy. Wynika to pewnie z tego, że jestem mocno nastawiona na ciągły rozwój. Niedawno, na przykład, idąc za sugestiami moich klientów, postanowiłam przebudować nieco budynek hotelowy tak, że ostatecznie powstały w nim dwie sale konferencyjne, jedna większa, druga mniejsza. Dzięki tym salom pojawia się u mnie coraz więcej firm, organizujących liczne szkolenia i warsztaty. Zanim otworzyłam sale do użytku, musiałam kupić eleganckie meble bankietowe, takie jak stoły, krzesła, mównice i tak dalej. Szukając idealnych mebli, postanowiłam nie patrzeć mocno na cenę. Postawiłam przede wszystkim na jakość. Krzesła są bardzo wygodne, a pozostałe meble wykonane z wysokiej jakości materiałów i bardzo wytrzymałe. Wszystkie się też odpowiednio atrakcyjnie prezentują. Stoły koktajlowe wraz z pokrowcami, które kupiłam jako ostatnie, idealnie nadają się nie tylko jako miejsce, w których można coś przekąsić w przerwie szkolenia, ale też jako idealne stoliki na różne bankiety. A takich bankietów organizowanych jest dość sporo. Firmy, kiedy przeprowadzają dwudniowe szkolenia, chętnie urządzają wieczorne spotkania integracyjne, dzięki temu, że wszyscy nocują w jednym hotelu. Meble bankietowe kupiłam w hurtowej ilości. Miałam przez to niższą cenę, ale, co najważniejsze, mam też wysokiej jakości meble na długie lata.

Prowadząc hotel w dzisiejszych czasach, warto zadbać o to, żeby można w nim było urządzać warsztaty i szkolenia. Niezbędny okazuje się dostęp do nawet najmniejszych sal szkoleniowych i konferencyjnych. Ja całkiem niedawno również zdecydowałam się na stworzenie takiej sali konferencyjnej w moim hotelu. Do tego musiałam się dodatkowo zaopatrzyć w wysokiej jakości meble bankietowe. Dzięki temu zyskałam całą masę nowych klientów w postaci firm.

Najnowsze komentarze