Wyjątkowa limuzyna na wesele

Wyjątkowa limuzyna na wesele

Bez wątpienia dzień ślubu, wesela jest niezwykłym i wyjątkowym dniem. Warto odpowiednio się do niego przygotować, przemyśleć wszystko, jak chcemy, aby ten nas wyjątkowy dzień wyglądał. Każdy, kto właśnie przygotowuje się do ślubu lub ma już ten dzień za sobą doskonale wie, że ta jedna wyjątkowa noc jest wyjątkowa, jednak należy poświęcić przygotowaniom sporo czasu. W końcu musimy zadbać o salę, menu, alkoholu, o sukni dla panny młodej, o samochodzie do ślubu, o orkiestrę oraz oczywiście o wszelkie formalności, czy to w kościele, czy w urzędzie.  

Ciekawa i wyjątkowa limuzyna na wesele

limuzyna na weseleJednak uważam, że ten dzień jest wart zachodu, w końcu to taki jeden wyjątkowy dzień w naszym życiu – w końcu taki jest plan. Ja sama pamiętam nasze organizowanie wesele oraz  ślubu – i chociaż nie wszystko przebiegło według naszej myśli, to i tak uważam, że był to piękny i wyjątkowy dzień w naszym życiu . Do tej pory pamiętam doskonale również jak długo szukaliśmy idealnego samochodu do ślubu. Mnie się marzyła ciekawa i wyjątkowa limuzyna na wesele , mój narzeczony nalegał natomiast na jakiś inny bardziej sportowy samochód. Dlatego też trochę nam zajęło, zanim udało nam się dojść do porozumienia. Jednak w końcu wyszło na moje i wybraliśmy piękna i luksusową limuzynę. Wyjątkowa limuzyna na wesele moim zdaniem doskonale się prezentuje, no i jak wygląda na zdjęciach. Mamy z tego dnia sporo zdjęć właśnie z samochodu, z limuzyny i są one naprawdę oryginalne i wyjątkowe, bardzo je lubię. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia w limuzynie wyszły naprawdę bardzo oryginalnie, bardzo mi się one podobają.  I nawet mój mąż, chociaż nie był przekonany co do limuzyny teraz uważa, że to był naprawdę doskonały pomysł. Ponadto wielu naszych zaproszonych gości bardzo chwaliło nasz pomysł, bardzo im również podobała się limuzyna. Teraz nawet wielu znajomych, którzy mają po nas ślub, również myśli o limuzynie na swój ślub.

Nas to bardzo cieszy, ale jak dla mnie najważniejsze, że my byliśmy zadowoleni. Nie tylko z zamówionej limuzyny, ale z całego dnia, całego naszego wesela oraz ślubu. Myślę, że warto w całym zamieszaniu ślubnym pamiętać, że tak naprawdę limuzyna, piękna suknia, garnitur, buty, spinki, idealna restauracja, wspaniałe jedzenie, dj, czy wszystkie inne foto budki, fajerwerki – to tylko dodatki, najważniejsze tego dnia to my i nasza miłość. I o tym moim zdaniem pary młody nie powinny zapominać. Oczywiście te dodatki są ważne, ale nasze miłość i wspólne życie, ta wspólna droga jest najważniejsze.

Najnowsze komentarze