Wizualizacja kuchni była idealna

Wizualizacja kuchni była idealna

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania. Na początku byłam trochę przerażona całym bałaganem, który nas czekał ale mąż stwierdził, ze są wakacje. Dzieci zawieziemy do dziadków a my sami się jakoś przemęczymy z tym całym zamieszaniem. Postanowiłam mu zaufać. Zatrudniliśmy dobrą ekipę remontową a także skorzystaliśmy z pomocy architekta. Zależało nam żeby nasze mieszkanie było dobrze i wygodnie urządzone. Mieliśmy na ten cel przeznaczoną sporą sumę pieniędzy i chcieliśmy wszystko tak urządzić żeby mieszkanie było nowoczesne ale zarazem bardzo przytulne i funkcjonalne.

Projekt kuchni bardzo nam się spodobał

kuchnia - wizualizacje wnętrzaUdało nam się nawiązać współpracę z fajnym architektem. Miał spore doświadczenie zawodowe i wszystkie projekty przygotowywane przez niego bardzo mi się podobały. Pan Marek od razu kiedy zobaczył nasze mieszkanie miał sporo pomysłów jak można zaaranżować poszczególne pokoje. Spodobały nam się jego pomysły odnośnie kuchni. Nasza kuchnia była dosyć spora ale wąska więc moim zdaniem ciężko było ją fajne urządzić. Natomiast nasz architekt od razu zaproponował nam kilka rozwiązań. Cieszyłam się, ze trafiliśmy na niego. Przed rozpoczęciem remonty wpisałam w wyszukiwarce kuchnia – wizualizacje wnętrza. Chciałam zobaczyć co jest obecnie modne bo chciałam się zainspirować. Wówczas zobaczyłam projekty i wizualizacje naszego architekta. Ucieszyłam się kiedy okazało się, że ma wolne terminy i udało nam się dogadać. Pomimo tego, że nasza kuchnia nie była bardzo ustawna doświadczony architekt od razu wiedział co zrobić żeby kuchnia była wygodna w użytkowaniu. Zaproponował nam szafki do sufitu a także sporo blatu, z którego będę mogła wygodnie korzystać. Przygotowana przez niego wizualizacja bardzo mi się spodobała. Mężowi także i cieszył się, że będzie miał gdzie przygotowywać posiłki.

Mąż wspaniale gotuje i chciałam żeby kuchnia spełniała wszystkie jego potrzeby. Kuchnia była w jasnych barwach co optycznie powiększało kuchnie. Wszystkie meble i sprzęty, które znalazły się w projekcie były najwyższej jakości. Architekt postawił na solidne materiały ze względu na fakt, że kuchnia jest bardzo często użytkowana i warto zainwestować więcej pieniędzy żeby jakość mebli i sprzętów nas zadowalała. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do projektu. Nasza ekipa remontowa spisała się świetnie. Wszystkie prace wykonali zgodnie z projektem. Nie mieliśmy żadnych problemów a kuchnia wyglądała pięknie. Uwielbiałam spędzać z mężem w niej czas i przygotowywać pyszności dla naszych dzieciaków. 

Najnowsze komentarze