Uniwersalne wózki Bebetto

Uniwersalne wózki Bebetto

Kiedy na świecie ma pojawić się dziecko, rodzice gorączkowo przygotowują się na tą chwilę. Szykują kompletny pokój dla maluszka z meblami, ubraniami i wszystkimi potrzebnymi artykułami. Jednym z najważniejszych produktów, jaki musi mieć każdy maluszek jest wózek. Na początek będzie potrzebna głęboka gondola, a potem spacerówka. Jeżeli mamy samochód, to konieczny jeszcze będzie dobry fotelik samochodowy.

Co posiadają uniwersalne wózki w serii 3w1?

uniwersalny bebetto vulcano 3w1Przygotowanie kompletnej wyprawki dla maluszka jest dość kosztownym zadaniem. Najdroższe są wózek, łóżeczko i fotelik. Jednak możemy zaoszczędzić trochę pieniędzy na zakupie wózka. Na rynku dostępne są modele pojedyncze, składające się z samej gondoli, albo komplety 2w1, lub 3w1. Pierwszy zestaw, to gondola ze spacerówką, a drugi posiada jeszcze fotelik samochodowy. Komplety są o tyle dobre, że kupując jeden model, dostajemy aż dwa, lub trzy oddzielne elementy. Jednym z najlepszych wózków na rynku jest uniwersalny Bebetto Vulcano 3w1. Jest to model bezpieczny, łatwy w obsłudze i bardzo praktyczny. Gondola jest dość głęboka i została wyposażona w twardy, kokosowy materacyk, rozkładaną budkę i system wentylacji zamontowany w podłożu. Jest ona dość szeroka, więc nawet duże dziecko będzie miało miejsce do leżenia. Zagłówek w Bebetto Vulcano może być ustawiony na dowolną wysokość, dzięki czemu starsze dziecko będzie mogło więcej zobaczyć w trakcie jazdy. Spacerówka jest częścią, którą możemy montować przodem, lub tyłem do kierunku jazdy. Także posiada dużą budkę, pod którą można niemalże schować całe dziecko. W poszyci są umieszczone małe wywietrzniki, które zapewniają świeży dopływ powietrza. Dziecko w spacerówce Bebetto jest zapinane pasami bezpieczeństwa i dodatkowo może się trzymać barierki ochronnej. Ostatnią częścią zestawu 3w1, jest fotelik samochodowy, który idealnie pasuje do każdego modelu samochodu. Wszystkie elementy wózka Vulcano są montowane na jednym stelażu, który jest bardzo lekki dzięki wykonaniu go z aluminium. Duże koła zapewniają dobą stabilność podczas jazdy, a mocne hamulce zwiększają poczucie bezpieczeństwa.

Kupując zestaw możemy na nim zaoszczędzić nawet dwadzieścia procent. To wygodne rozwiązanie, bo nie będziemy musieli za pół roku znowu szukać wózka, tym razem spacerówki. Wózki Bebetto są dostępne na naszym rynku od wielu lat i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Są przede wszystkim uniwersalne, łatwe w montażu i zajmują niewiele miejsca po złożeniu. Możemy nimi jeździć po każdej nawierzchni, bo posiadają mocne amortyzatory.

Najnowsze komentarze