Uniwersalne boxy dachowe

Uniwersalne boxy dachowe

Boxy dachowe umożliwiają powiększenie przestrzeni ładunkowe naszego samochodu. Zapewniają nam wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki boxom dachowym możemy z powodzeniem przewieźć dowolne ładunki.  Boxy dachowe posiadają doskonałe własności aerodynamiczne, które redukują opór powietrza, hałas i wibracje. Toruń w swojej ofercie posiada także składane boxy dachowe przeznaczone dla osób, które nie mają miejsca na przechowywanie sztywnego boxu.

Boxy dachowe montowane na dachu

boxy dachowe toruńBoxy dachowe traktuje się jako drugi bagażnik, szybko i skutecznie pomogą nam zwiększyć pojemność samochodu. Bez problemu przewieziemy sprzęt sportowy bądź dodatkowy bagaż. Jeżeli zdecydujemy się na boxy dachowe toruń z pewnością będziemy zadowoleni. Boxy dachowe możemy dopasować do swoich potrzeb i możliwości samochodu według długości oraz pojemności. Sklepy z Torunia oferują wyłącznie wysokiej jakości boxy, które wyróżniają się nowoczesnym designem. Boxy dachowe to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni do przewozu swoich bagaży. Boxy, które znajdują się w sklepie są przystosowane zarówno do samochodów osobowych, jak również terenowych oraz dostawczych.Boxy posiadają liczne udogodnienia, które ułatwiają pakowanie i wyjmowanie bagaży ze środka, min. dwustronnie uchylane pokrywy. Boxy i bagażniki są również łatwe w montażu, ich założenie nie sprawi problemu nawet niedoświadczonym właścicielom. Poza tym, zostały wyposażone w specjalne zamki, które sprawiają, że osoby postronne nie otworzą boxów. W ofercie boxów dachowych z Torunia znajdują się także różne, inne akcesoria ułatwiające przewóz dodatkowych pakunków oraz sprzętu. Wiemy już, że istotna jest ładowność i pojemność bagażnika, a także co będziemy w nim przewozić, ale nie możemy zapomnieć sprawdzić tego jakie ma wymiary.  Szczególnie jeśli planujemy wozić narty czy inne długie przedmioty. Gdy box dachowy będzie za krótki to jasne, że się w nim nie zmieszczą.

Odpowiednio dobrany bagażnik nie powinien wykraczać poza obrys dachu. Jeśli jest zbyt długi z tyłu będzie utrudniał otwieranie klapy bagażnika auta, zaś, kiedy jest zbyt wystający z przodu będzie robił daszek ograniczający widoczność, a to ograniczają przepisy Nie zawsze wybór boxa jest opłacalny, jeśli posiada maksymalną szerokość. Jeśli mamy niewielki samochód, zamiast dużego, szerokiego boxa, lepiej zamontować na bagażniku bazowym dodatkowo specjalnie wyprofilowane uchwyty i zdecydować się na wożenie nart w dedykowanym pokrowcu, a do kufra spakować pozostałe bagaże.

Najnowsze komentarze