Swoją firmę reklamuję na banerach

Swoją firmę reklamuję na banerach

Kiedy zaczynałem prowadzić swoją firmę remontową to o internecie dopiero zaczęliśmy słyszeć. Pojawiały się pierwsze internetowe portale, a połączenie internetowe kojarzyło się z brzęczeniem modemu znanej firmy telekomunikacyjnej. Wiadomo, że w tamtych czasach świat wyglądał inaczej. Dzisiaj sam się zastanawiam jak można było wówczas funkcjonować bez takich rzeczy jak smartfon z dostępem do internetu. A jednak od tego czasu prowadzę swoją firmę i cały czas konsekwentnie reklamuję ją w ten sam sposób.

Banerom reklamowym zostanę wierny na zawsze

banery reklamowe gdyniaUważam, że najskuteczniejszym sposobem na zareklamowanie swoich usług jest powieszenie w dobrze widocznym miejscu czytelnego i atrakcyjnego graficznie baneru reklamowego. Przygotowanie takiej reklamy zlecam zawsze tej samej drukarni, która wykonuje do tego również odpowiedni projekt. W ten sposób omijam konieczność skorzystania z jakiegoś studia graficznego. Na szczęście w mojej drukarni pracują graficy, którzy projektują moje reklamy. Chociaż od kilku już lat każdy nowy baner zamawiam z taką samą grafiką. Mój sposób na zareklamowanie się to zdecydowanie banery reklamowe Gdynia to miasto w którym je rozwieszam i montuję na specjalnych billboardach. Reklamuję się nawet nie tyle co w samej Gdyni, ale głównie w gminach wiejskich na obrzeżach Trójmiasta. Jednym słowem rzecz ujmując wolę dziesięć banerów na wiejskich płotach niż jeden billboard w centrum miasta. A cenowo takie reklamy wychodzą porównywalnie. Z drugiej strony na to wszystko patrząc mam od wielu lat swoich stałych klientów, którzy dodatkowo jeszcze polecają mnie dalej swoim znajomym. I w takiej branży jak moja bardzo ważne jest to, żeby mieć klientów z polecenia. Ja na szczęście mam swoich klientów od ponad dwóch dekad. Na pewno w zdobywaniu nowych klientów pomagają mi porozwieszane na wioskach banery reklamowe. Mam też cały samochód oklejony swoją reklamą, z czego też mam spory odzew. W mojej branży – jak tak to wszystko obserwuję – najskuteczniejsza jest reklama tradycyjna.

Gdy otwarłem swoją firmę remontowo-budowlaną to swoje pierwsze banery reklamowe powiesiłem u swoich znajomych na przydomowym płocie. To było dawno temu, ale ten sposób reklamowania się uważam dzisiaj za najskuteczniejszy. Może banery reklamowe rzeczywiście w mojej branży przynoszą pożądany rezultat, a może po prostu mam do takiej reklamy duży sentyment. Jakby nie patrzeć to od banerów wszystko się zaczęło. A dzisiaj to właściwie wszystko kręci się samo, ale i tak reklamuję się na banerach bo będę im wierny dopóki będę prowadził swoją małą firmę.

Najnowsze komentarze