Stoiska z Warszawy

Stoiska z Warszawy

Zawsze byłam bardzo przedsiębiorczą osobą. Już podczas studiów na zarządzaniu zarabiałam swoje pierwsze poważne pieniądze. Zaczynałam od handlu – prosta sprawa – kupić taniej i sprzedać drożej, nie było w tym żadnej większej filozofii. Jednak dzięki w ten sposób zarobionym pieniądzom tuż po zakończeniu studiów mogłam ruszyć ze swoim poważnym biznesem. Bardzo się cieszyłam, że nie będę musiała, tak jak moi koledzy i koleżanki ze studiów, pracować u kogoś i ze zamiast tego sama sobie będę szefem.

Indywidualne stoiska wystawiennicze

indywidualne stoiska wystawiennicze - warszawaW tym czasie zaczynał się w Polsce boom na konferencje i targi i zauważyłam, że brakuje na rynku stanowisk wystawienniczych. Postanowiłam więc zacząć produkować indywidualne stoiska wystawiennicze – Warszawa roiła się od firm, którym bardzo by się przydały na różne  imprezy. Okazało się, że mój pomysł na biznes był pomysłem doskonałym, niemalże od początku, od kiedy ruszyłam z produkcją miałam bardzo dużo zamówień. Było ich tyle, że szybko przestałam się wyrabiać i musiałam zatrudnić pracowników. Firma rosła więc szybko, a my mieliśmy wielu klientów. Myślę, że naszym zdecydowanym plusem na tle konkurencji była bardzo wysoka jakość naszych stoisk. Nie były to stoiska jednorazowe, ale takie, których można było użyć wielokrotnie. Ponadto staraliśmy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i staraliśmy się maksymalnie zaspokoić ich potrzeby (które nie zawsze sobie sami uświadamiali) i projektowaliśmy stoisko specjalnie przez klienta. Produkowane przez nas stoiska były i są bardzo oryginalne i znacząco wyróżniają się spośród innych stoisk. Dzięki temu nasi klienci mają więcej gości podczas targów, co potem przeradza się w większą sprzedaż ich produktów. Nasze stoiska nie należą do najtańszych, jednak nie są też jakoś strasznie drogie. Uważam, że oferujemy je w naprawdę uczciwej cenie. Nasi klienci chyba też tak uważają, skoro wracają do nas z nowymi zamówieniami. Dobre, trwałe, wysokiej jakości stoisko stanowi doskonałą inwestycję i na pewno jego koszt szybko się zwróci poprzez zwiększenie sprzedaży wyrobów prezentującej się firmy.

Targi są bardzo istotne dla wszystkich przedsiębiorców, pozwalają bowiem trafić do szerokiego grona odbiorców ze swymi produktami lub usługami. Podczas tragów ważny jest sposób prezentacji swojej firmy i tu na pewno sprawdzi się wysokiej jakości, oryginalne stoisko, które pozwoli nam jak najlepiej wyeksponować nasze produkty. Takie stoisko to doskonała inwestycja, która zwróci się w pieniądzach, które zarobimy dzięki udziałowi w targach.

Najnowsze komentarze