Sprzątanie mieszkań jest bardzo opłacalne

Sprzątanie mieszkań jest bardzo opłacalne

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży poszłam na zwolnienie i dzięki temu nie musiałam już od rana do wieczora pracować w korporacji. Lubiłam moja pracę ale wiedziałam, ze kiedy pojawi się moje dziecko na świecie nie będę mogła sobie na to pozwolić. Dziecko musi spędzać jak najwięcej czasu z rodzicami tym bardziej, że mąż był kierowcą więc musiałam być w domu częściej. Mąż dobrze pracował więc na razie nie musiałam martwić się o pieniądze. Postanowiliśmy, że dopóki nasz syn nie pójdzie do przedszkola to będę siedziała z nim w domu.

Otworzyłam firmę sprzątającą

firma sprzątająca mieszkaniaKiedy synek poszedł do przedszkola i miałam pewność, że dobrze sobie w nim radzi zdecydowałam się na tworzenie własnej firmy. Zależało mi na niezależności więc postanowiłam otworzyć firmę sprzątającą. Zdecydowałam się na sprzątanie mieszkań. W naszej okolicy jest wiele domków i często widziałam na różnych portalach zapytania o kogoś poleconego do sprzątania w domach czy mieszkaniach. Zdecydowałam się na tą działalność bo dzięki niej mogłam sama decydować w jakich porach chciałabym pracować. Musiałam godziny mojej pracy dopasować do przedszkola synka a także pobytu mojego męża w domu. Na szczęście ostatnio mąż mniej wyjeżdża za granice więc jest częściej dostępny w domu. Założyłam firmę a brat pomógł mi stworzyć stronę firmową. Dzięki dobrej stronie klienci, którzy będą wpisywać w wyszukiwarce firma sprzątająca mieszkania informacje o mojej firmie będą i się pojawiać i klienci będą mogli się ze mną kontaktować. Strona była czytelna i zawierała wszystkie niezbędne wiadomości o mojej firmie i usługach, które wykonuje. Na początku miałam mało klientów ale z czasem z dnia na dzień było ich coraz więcej. zainwestowałam w reklamę w prasie i w radio i byłam zadowolona z efektów jakie udało mi się osiągnąć. Po kilku miesiącach musiałam zatrudnić dodatkową osobę do pomocy bo sama nie dawałam rady ze wszystkimi zleceniami.

Prowadzenie swojej firmy jest bardzo skomplikowane ale kiedy firma się rozwija to człowiek się motywuje. Zakupiłam profesjonalne środki do czyszczenia i klienci zawsze byli zadowoleni z moich usług. Zdaję sobie sprawę, ze na ryku jest spora konkurencja więc moja firma oferowała przystępne ceny a także wysoką jakość sprzątania. Kiedy klienci byli zadowolenia naszej pracy to polecali dalej swoim znajomym i rodzinie moją firmę a to mnie bardzo cieszyło. Firma sprzątająca pozwalała mi pracować i być niezależną kobietą a przy okazji opiekować się moim dzieckiem w razie przeziębień czy innych chorób kiedy musiał zostać w domu. 

Najnowsze komentarze