Śląska firma oferująca balustrady

Śląska firma oferująca balustrady

Od kilku sezonów z żoną prowadzimy wynajem kwater w górach. Zaczęło się niewinnie, bo od odziedziczenia po rodzicach spadku, chcieliśmy z żoną zainwestować w jakąś nieruchomość. Jako że dom mieliśmy swój wymarzony, to stwierdziliśmy że przyda nam się miejsce, gdzie będziemy mogli jeździć na okres wakacyjny. Postawiliśmy na góry, bo sami mieszkamy na Śląsku, do gór jest nam stosunkowo blisko, a zarówno ja jak i żona nigdy nie mamy ich dosyć. Nad morze jeździmy sporadycznie, ale to nie to samo co możliwość obcowania z naturą w górach. Po zakupieniu jednego z domków, okazało się, że właściciel poprzedni chce sprzedać cały kompleks. Jako że trochę pieniędzy mieliśmy odłożonych, to postanowiliśmy w to zainwestować.

Solidnie wykonanie balustrad na Śląsku

balustrady ze śląskaDomki są zarówno parterowe, jak i piętrowe z pięknymi dużymi balkonami i tarasami. Cała okolica jest malownicza i naprawdę mamy ogrom chętnych. Ostatnio postanowiliśmy jeszcze zainwestować i odnowić nasze domki. Uznaliśmy, że pierwszą rzeczą, za jaką musimy się zabrać jest odnowienie balkonów. Poprzednie barierki ledwo się trzymały i bałem się, że może dojść do tragedii. Szczególnie jeśli chodzi o dzieci, które wiadomo, że mają różne pomysły. A że do nas głównie przyjeżdżają rodziny z dziećmi, to był to dla nas priorytet. Szukałem po znajomych namiaru do firmy, która robi balustrady ze Śląska. Zależało mi, żeby akurat ta firma dla nas robiła, bo kiedyś widziałem ich prace i bardzo mi się spodobały, tylko nie wiedziałam gdzie ich szukać. Na całe szczęście znajomi znajomych korzystali z ich usług, a że firma mieściła się w naszym mieście to wszystko nam pasowało. Miałem na uwadze, że w razie gdyby nie udało się im zamontować takiej balustrady, to będę zadowolony z samego wykonania, a montażem mogłem zająć się sam. Jednak nie było takiej potrzeby, bo okazało się, że firma bez problemu może pojechać z nami w góry i tam je zamontować. Razem z żoną mieliśmy wybrany wzór, jaki nas interesował, a jednocześnie taki jaki wpasowywał się w styl kurortu.

Po wycenie szybko zdecydowaliśmy się na złożenie zamówienia. Ilość pozytywnych opinii, jakie znaleźliśmy, była ogromna, aż sam się dziwiłem, że tak porządnie wykonane balustrady można zrobić w tak korzystnej cenie. Dzięki tej firmie zaoszczędziliśmy bardzo dużo pieniędzy, które teraz możemy zainwestować w inną część naszych domków. Tym razem weźmiemy się za elewację i odnowienie z zewnątrz, tak, żeby z daleka nasze kwatery były widoczne i zachęcały gości do przybycia do nas.

Najnowsze komentarze