Skuteczne pozbycie się zmarszczek oraz cellulitu

Skuteczne pozbycie się zmarszczek oraz cellulitu

Starzejemy się, każdy z nas bez wyjątku. Nasza skóra wygląda coraz gorzej, zwłaszcza na twarzy, nie da się jej wyćwiczyć jak ciało, żeby ja ujędrnić., wygładzić, lub odświeżyć. Mezoterapia to skuteczna metoda dzięki której możemy spłycić zmarszczki delikatnie wygładzić skórę, sprawić, ze będzie świeża i elegancka. Jak zredukujemy swoje niedoskonałości, to od razu czujemy się lepiej, pewniej siebie.

Mezoterapia dla kogo i jakie są efekty

mezoterapia igłowa bielskoTak dobrych efektów nie uzyskamy stosując dobrej jakości kosmetyki. Zabieg mezoterapii jest stosowany aby odmłodzić skórę, odnowić ją, zredukować cellulit i rozstępy. Temu zabiegowi są poddawane wszystkie części ciała, w zależności co chcemy w nich zmienić. Najbardziej popularne to szyja twarz i pośladki. Bardzo dobre i szybkie efekty na twarzy uzyskają osoby z wiotka i opadnięta skórą. Do tego zabiegu wykorzystane są preparaty, które zawierają witaminy a,c,e oraz kwas hialuronowy. Substancje zazwyczaj pochodzą z alg morskich, bo to one zawierają mnóstwo minerałów. Coraz więcej kobiet zapisuje się na zabieg aby zredukować cienie i worki pod oczami, co ciekawe ta metoda również pomaga. Szyja i dekolt to kolejny problem Pań, szyja jak wiemy najszybciej się starzeje, zwłaszcza u kobiet, wiek kobiety rozpoznaje się po szyi. Zostaje poprawiona elastyczność i odżywienie skóry. Najlepsze efekty mezoterapia igłowa Bielsko przynosi po 2 albo 4 zabiegach, wykonany w odstępach czasowych, przykładowo co 3 tygodnie. Skóra szyi jest nie tylko zregenerowana i odżywiona po takim zabiegu, ale i odmłodzona. Wygładzone w dużym stopniu zostają zmarszczki. Mezoterapię igłową stosuje się profilaktycznie podczas łysienia plackowatego oraz androgennego u mężczyzn i kobiet. Ceny nie są bardzo wysokie w porównaniu z innymi, ale wahają się w granicach 300 do 100 złotych, wszystko zależy od popularności i prestiżu kliniki. Dzięki temu zabiegowi można skutecznie walczyć z cellulitem. Mezoterapia igłowa sprawia, że skóra jest gładsza ładniejsza i osłabia objawy cellulity pobudzając przy tym przepływ limfy. Jedyne przeciwwskazania, to nowotwory, ciąża i karmienie piersią do wykonania tego zabiegu.

Przed zabiegiem, warto unikać leków, które zaburzają krzepliwość krwi, po zabiegu warto unikać opalania oraz mrozów. Mezoterapia igłowa swą efektywność zawdzięcza substancjom aktywnym, które są wprowadzane bezpośrednio do głębszych warstw skóry za pomocą niewielkiej igły. Warto wiedzieć, że w latach 70,80,90 stosowano mezoterapię igłową do leczenia chorób skóry, na przykład łuszczyca, atopowe zapalenie skóry.

Najnowsze komentarze