Sezonowe oblężenie parkingów na lotniskach

Sezonowe oblężenie parkingów na lotniskach

W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo możliwości zarobkowych. Praca na etacie nie jest już najlepszym rozwiązaniem, o czym przekonało się wielu początkujących lub zaawansowanych przedsiębiorców. Prowadzenie własnej firmy jest obecnie coraz bardziej popularnym zajęciem zarobkowym. Praktycznie każda branża może przynieść nam dochody pod warunkiem, że odpowiednio przemyślimy nasze działania. Jeżeli nie mamy pomysłu na działalność, to warto szukać okazji. A okazjami są zazwyczaj potrzeby, które oczekują zaspokojenia.

Nowe parkingi na lotnisku w Krakowie

parkingi lotnisko BaliceGospodarka działa w ten sposób, że tworzy podaż na wcześniej wytworzony popyt. Każda potrzeba jest okazją do zbudowania lukratywnego biznesu. Trzeba mieć tylko szeroko otwarte oczy oraz odwagę do podjęcia odpowiednich działań. Dobrym przykładem przedsiębiorcy, który szuka rozwiązań na zauważone problemy jest mój mąż. Kiedy lecieliśmy na wakacje z Krakowa zauważył, że jak chodzi o parkingi lotnisko Balice posiada sporo, miejsc, ale nadal pojawiają się sytuację, w których tych miejsc parkingowych zaczyna brakować. I tak zrodził się pomysł na wykupienie ziemi niedaleko lotniska i stworzenie tam parkingu zwykłego, łączonego z parkingiem podziemnym. Każdy turysta, który leci na wakacje i przyjeżdża na lotnisko swoim samochodem chce mieć pewność, że jego pojazd będzie w pełni bezpieczny w miejscu, w którym go zostawi. Dlatego najbardziej cenione są płatne parkingi strzeżone. I właśnie taki ma być parkin mojego męża. Dużym plusem dla każdego turysty jest też możliwość wcześniejszego zarezerwowania miejsca parkingowego, najlepiej za pomocą strony internetowej lub specjalnej aplikacji. Istnieją już takie rozwiązania, które pozwalają nam płacić z góry. I możemy wówczas jechać bez pośpiechu w dniu wylotu na lotnisku, bez przejmowania się tym, czy uda nam się znaleźć miejsce parkingowe. Pewnie za jakiś czas, kiedy to lotniska będą rozbudowywane, pojawią się parkingi, z których klienci będą dowożeni na lotnisko specjalnymi busami. Parkingi te, bowiem, będą oddalone od lotniska o kilka kilometrów.

Każdy, kto kiedykolwiek miał okazję jechać na lotnisko własnym samochodem wie, jak dużym wyzwaniem w sezonie jest znalezienie miejsca parkingowego. Dlatego na lotniskach i wokół nich powstaje coraz więcej parkingów. Takich parkingów nigdy za wiele, dlatego w głowie mojego męża pojawił się pomysł na biznes w postaci parkingu w Krakowie. Lotnisko= w tym mieście jest jednym z największych i w sezonie pojawia się tutaj coraz więcej turystów. 

Najnowsze komentarze