Relaksujący masaż w twoim domu

Relaksujący masaż w twoim domu

 

Ból pleców, zwłaszcza górnej części i karku, to okropne uczucie. Najgorzej jest jednak, gdy zdaje sobie sprawę, że ból ten nie pojawia się ze względu na jakiś uraz, a dlatego, że czuje w całych ramionach i plecach olbrzymie spięcie, i – co chyba jeszcze gorsze – nie jestem w stanie się rozluźnić. Chodzenie co chwila na masaże to nie tylko kwestia braku czasu na takie rozwiązanie, ale także ogólnych kosztów. Nie wiem, czy ktokolwiek, kto zarabia średnią pensje, może pozwolić sobie na cotygodniowy wypad do masażysty. Dlatego musiałam znaleźć inne rozwiązanie. 

Poduszki z funkcją masowania

masująca poduszka czarnaSzukałam czegoś, co sprawi, że napięcie się zminimalizuje, przez i ten nieznośny ból zniknie. Odnajdywałam wiele, mnie lub bardziej podejrzanych rzeczy, aż w końcu trafiłam na masujące poduszki. Na początku zabrzmiało dla mnie nawet trochę zabawnie, ale kiedy zaczęłam się wczytywać i oglądać, zrozumiałam, jakie to genialne rozwiązanie. W końcu są wanny z funkcją jacuzzi, to dlaczego nie ma być masujących poduszek? Mój wzrok szczególnie przyciągnęła masująca poduszka czarna, bo uwielbiam ten kolor, dodatkowo, jej wygląd kojarzył mi się po prostu z pewnego rodzaju luksusem – jak drogie, sportowe, czarne samochody. Po prostu chyba wszystko, co czarne, zawsze będzie wyglądało bardziej dostojnie, uroczyście czy może po prostu jak z górnej półki. Podobały mi się także funkcje i różne stopnie masażu, w zależności od tego, czego właściwie potrzebujemy. Wbrew pozorom, na olbrzymie spięcia, bardzo mocny masaż na samym początku wcale nie pomaga. Sprawia nam o wiele więcej bólu, a mięśnie szybko wracają do spięcia. Takie mocne spięcia, wręcz skurcze mięśni, najlepiej masować wolniejszym trybem, by czuć, jak mięśnie powoli, wręcz nieśmiało, puszcza. Może niekoniecznie całkowicie rozluźni się w czasie jednej sesji, ale stan mniejszego spięcia jest o wiele lepszy niż natychmiastowego, ponownego spięcia od razu po zakończeniu masażu. Dlatego wielość funkcji szczególnie mocno przypadła mi do gustu. Zatem – wygląda i to, że był to naprawdę profesjonalny, i przemyślany sprzęt, ostatecznie mnie przekonało.

Jednak, zdecydowanie się na kupno jakiejkolwiek masującej poduszki to jeszcze nie zdecydowanie się na kupno jakiejś konkretnej. A ponieważ stawiam na konkretny i rzadko żałuje swoich zakupów, postawiłam na sprawdzanie opinii o danym modelu i radzenie na forum. Czasu trochę zeszło, ale kiedy już moja poduszka do mnie dotarła – naprawdę działała cuda. Cały, męczący mnie ból, nareszcie zniknął, a ja czułam, że znowu mogę się cieszyć życiem. 

 

Najnowsze komentarze