Produkcja filmów video

Produkcja filmów video

 

Po studiach w szkole filmowej bardzo długo szukałam dla siebie odpowiedniego zajęcia. Przez jakiś czas pracowałam w domu produkcyjnym przy produkcji filmów oraz seriali, lecz była to praca strasznie ciężka i wymagająca, dlatego zaczęłam rozglądać się za czymś, co bardziej by mi odpowiadało. Miałam wiele znajomości, które udało mi się nawiązać podczas studiów oraz podczas tych kilku lat pracy w domu produkcyjnym, miałam też trochę oszczędności, które udało mi się odłożyć z moich wysokich zarobków przy produkcji. Pomyślałam więc, że spróbuję z własnym biznesem.

Studio produkcji filmowej

produkcja videoJak pomyślałam, tak zrobiłam, skrzyknęłam parę znajomych osób, które także szukały miejsca, gdzie mogłyby się na dłużej zaczepić i otworzyłam firmę zajmującą się produkcją filmów korporacyjnych. Pomyślałam, że jest pewna luka na rynku jeśli chodzi o tę branżę filmową i warto ją wykorzystać. Produkcja video to bardzo dobre zajęcie, mamy obecnie sporo klientów spośród największych korporacji działających w Polsce. Przygotujemy dla nich różnego rodzaju produkcje, między innymi różne firmy na szkolenia pracowników, nowych oraz starych, do tego przygotowujemy także różne firmy informacyjne, które są potem wykorzystywane podczas różnych konferencji, ale także spotkań z pracownikami. Jesteśmy bardzo dobrze w tym, co robimy i zapewne z tego wynika fakt, że większość klientów zostaje z nami. Nie zdzieramy z firm skóry, koszt naszych usług jest stosunkowo niewysoki, myślę, że na tle konkurencji wypadamy całkiem nieźle. Nasze filmy charakteryzuje bardzo wysoka jakość, tyle lat już działamy w tej branże, że jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. Bardzo lubimy naszą pracę, co widać w naszych produkcjach, które są naprawdę na wysokim poziomie. To, co jest również bardzo ważne, to fakt, że jesteśmy niezwykle terminowi i potrafimy wykonać film w naprawdę błyskawicznym czasie. Myślę, ze łatwo się z nami współpracuje, zatrudniamy samych fajnych ludzi, poza tym zawsze staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów i wprowadzać żądane poprawki.

Obecnie na rynku działa całkiem sporo firm zajmujących się produkcją video. Poziom robionych przez nie filmów jest nierówny, dlatego jeśli zależy nam na utrzymaniu i stworzeniu pozytywnego wizerunku naszej firmy, należy bardzo dokładnie rozważyć wybór firmy produkcyjnej, której zlecimy zrobienie dla nas filmów. Od tych filmów będzie bowiem zależeć to, jak jesteśmy odbierani na zewnątrz lub wśród współpracowników. A także sprzedaż naszych produktów lub usług.

 

Najnowsze komentarze