Praktyczne wielopiły do desek

Praktyczne wielopiły do desek

Okej, więc mam piłę, ale ta rzecz jest zbyt obszerna dla moich sprytnych, bardziej szczegółowych projektów, więc szukałem niedrogiej piły ręcznej, nad którą miałem większą kontrolę i dlatego kupiłem to. Idealnie pasuje do mojej dłoni, jest lekka i zwinna. Jest kilka różnych ostrzy, ale ten, którego użyłem dzisiaj, był do cięcia drewna. Uwielbiam to, że możesz dosłownie go przełączać, aby przycinać, zmniejszać, od lewej lub od prawej. To jest naprawdę przydatne.

Wielopiła to praktyczne urządzenie

wielopiła do desekPiły, które miałem w przeszłości, sprawiają, że czuję się jak akrobata próbujący uzyskać właściwy kąt. Wielopiła zawiera uchwyt multislab, wraz ze stołem i ręcznym urządzeniem do mocowania płyt, oraz Rdzenie o pożądanej długości. Może być wyposażona w średnicę 650 mm. ostrze o maksymalnej głębokości cięcia 200 mm i długości pryzmatu 500 mm (z możliwością przedłużenia do 700 mm, na życzenie). Jest to poręczny mały zestaw do piłowania do przechowywania w domu w przypadku małych projektów. Wymiana ostrzy jest łatwa, a zestaw zawiera sporo zamienników. Schowek daje mi szansę na znalezienie wszystkich części, kiedy muszę go użyć. Wszystkie ostrza są bardzo ostre i umożliwiają szybką pracę przy małych zadaniach cięcia, zwłaszcza tych, w których nie ma dużo miejsca do pracy. Wielopiła jest wyposażona w dwa 80-zębowe hartowane stalowe ostrza do bardzo płynnego cięcia różnych materiałów. W zestawie znajduje się diamentowa tarcza do cięcia materiałów takich jak płytki ceramiczne. W zestawie znajduje się również prowadnica równoległa do prostego cięcia i wąż przyłączeniowy do odkurzacza, dzięki czemu można pracować w środowisku o niskim zapyleniu. Od podłóg laminowanych i płytek łazienkowych po rury PCV i profile aluminiowe; SKIL wielopiła do desek tnie je wszystkie. Jej wgłębny krój pomaga wycinać równie łatwo, jak cięcie wzdłużne lub poprzeczne. Tak więc niezależnie od wyzwania, jakie napotkasz podczas majsterkowania, wielopiła sobie z tym poradzi. Bardzo podoba mi się ta zaktualizowana wersja piły radzącej sobie z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Uchwyt ma dwa zestawy uchwytów, które zapewniają pewny chwyt. Istnieje siedem różnych ostrzy wraz z nożem do szkła wbudowanym w nos piły.

Istnieją również dwa inne ostrza. Wymiana ostrzy za pomocą uchwytu śrubowego jest bardzo łatwa. Możesz również całkowicie usunąć łuk i zainstalować proste ostrze. Instrukcje są dość złe, więc nie szukaj niczego na wiosnę. Ale poprawnie identyfikują, do czego służy każde ostrze. To świetny zestaw piły do ​​napraw domowych lub hobbystów.

Najnowsze komentarze