Potrzebowałem usług firmy windykacyjnej

Potrzebowałem usług firmy windykacyjnej

Kilka lat temu pożyczyłam dosyć dużą sumę pieniędzy mojej byłej przyjaciółce. Po tym czasie zerwała ona ze mną kontakt i przestała się odzywać. Kiedy nadszedł czas spłaty długów dalej nie było z nią żadnego kontaktu. Próbowałam się z nią jakoś dogadać, wysyłałam listy, przypominałam o naszej umowie i uzgodnieniach. Listy do niej dochodziły, ale nie dostawałam na nie żadnej odpowiedzi. W międzyczasie dowiedziałam się, że założyła ona własną firmę, która bardzo dobrze prosperuje. Uznałam, że w takim razie muszę odzyskać swoje pieniądze. 

Skorzystałam z usług polecanej firmy windykacyjnej

polecane usługi windykacyjne w TrójmieścieWiedziałam jednak, że sama wyczerpałam już wszystkie metody polubownego zakończenia sprawy. W takiej sytuacji potrzebowałam pomocy kogoś z zewnątrz. Kilka osób doradziło mi już, abym skorzystałam z profesjonalnych usług firmy windykacyjnych. W takich firmach pracują prawnicy, którzy są w stanie odpowiednio poprowadzić całą sprawę, tak aby jak najszybciej ją załatwić z pożytkiem dla obu stron. Czasami pójście do sądu to ostateczność i sprawę da się załatwić również na inne sposoby. Tak też postanowiłam zrobić. Znalazłam firmę, która była bardzo dobrze polecana i rekomendowana przez swoich poprzednich klientów. Oferowała ona między innymi polecane usługi windykacyjne w Trójmieście. To, co było dla mnie najważniejsze to to, że opłatę za swoje usługi pobierali dopiero po pozytywnie zakończonej sprawie i ściągnięciu długów na rzecz dłużnika. Byłam bardzo zadowolona z takiej oferty, ponieważ uznałam, że jest to bardzo uczciwe podejście, które zachęcało mnie do skorzystania z ich usług. Siedziba tej firmy windykacyjnej znajdowała się w samym centrum Trójmiasta, dlatego bez względu na to w której części miasta się mieszkało, klienci mieli do niej bardzo blisko. Zauważyłam, że wiele osób wyraża się w samych superlatywach o tej firmie. Klienci pisali, że firma jest bardzo uczciwa i proponuje uczciwe umowy. Zarówno wierzyciele, jak i dłużnicy opiniowali, że starają się oni podpisywać pomiędzy stronami takie umowy, żeby obie strony były zadowolone.

Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Firma ta kompleksowo zajęła się obsługą mojego długu. Podpisała odpowiednią umowę z moją byłą przyjaciółką i ta od razu zwróciła mi wszystkie pieniądze wraz z odsetkami. W firmie tej pracowali prawnicy i komornicy, którzy mają duże doświadczenie w windykacji długów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Jestem bardzo zadowolona z tak profesjonalnej obsługi. 

Najnowsze komentarze