Potrzebowałam usług sprawdzonego architekta wnętrz

Potrzebowałam usług sprawdzonego architekta wnętrz

Jakiś czas temu kupiłam sobie własne mieszkanie. Zdecydowałam się na kupno mieszkania w stanie deweloperskim, którego byłam pierwszą właścicielką, ponieważ wolałam urządzić wszystko po swojemu i mieć pewność, że mieszkanie jest nowe i zadbane, szczególnie jeśli chodziło o instalację wodociągową czy elektryczną. Szybko jednak zauważyłam, że urządzanie mieszkanie, to coś nie dla mnie. Nie miałam na to czasu, a poza tym trzeba było uważać jednocześnie na tyle rzeczy, że zwyczajnie nie chciało mi się tego robić. Postanowiłam polecić tą sprawę specjaliście.

Znalazłam bardzo dobrego architekta z Torunia

doświadczony architekt wnętrz toruńBardzo chciałam zatrudnić takiego architekta wnętrz, który będzie doświadczony i rzetelnie wykona swoją usługę bez mojego nadzoru, ponieważ zwyczajnie nie znałam się na tym, więc tak czy siak niewiele bym pomogła. Rozmawiałam na ten temat z moją koleżanką z pracy, która niedawno również kupiła sobie mieszkania i razem z mężem byli w trakcie jego urządzania. Poleciła mi ona bardzo dobrego specjalistę, który zajmuje się takimi usługami. Był to rzetelny i doświadczony architekt wnętrz Toruń był miejscowością, w której pełnił swoje usługi dla klientów. Z pewnością nie będzie więc problemów z tym, żeby dojechał do mojej nowej nieruchomości, która mieści się w centrum tej miejscowości. Zależało mi na jak najszybszym załatwieniu usługi, dlatego nie tracąc mojego czasu zadzwoniłam na podany przez koleżankę numer telefonu jeszcze tego samego dnia. Umówiłam się z nim na następny tydzień i już wkrótce mogłam przekonać się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Ten doświadczony architekt wnętrz wykonał dla mnie bardzo dobry projekt mieszkania, który mi się spodobał, ponieważ uwzględniał wszystkie moje potrzeby. Najważniejsze było to, że dzięki specjalnemu komputerowemu programowi graficznemu, już wcześniej mogłam zobaczyć wizualizację projektu i na bieżąco nanieść jakieś drobne poprawki. To było bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Nie minęło kilka tygodni i mogłam już zamieszkać w moim nowym mieszkaniu.

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z tego co zrobił architekt. Mimo, że zakupione przeze mnie mieszkanie było trochę „nieforemne” i dosyć małe biorąc pod uwagę, jaki efekt urządzenia wnętrza chciałam uzyskać, udało mu się wszystko zrobić idealnie tak jak tego potrzebowałam. W dodatku jego usługi były dostępne w naprawdę niskiej, przystępnej cenie, więc wszystko wyszło mnie w podobnej cenie do tej, jaką bym zapłaciła, gdybym próbowała wszystkim zajmować się samodzielnie.

Najnowsze komentarze