Potrzebowałam antywłamaniowych żaluzji fasadowych

Potrzebowałam antywłamaniowych żaluzji fasadowych

Prowadzę własny, mały sklepik z galanterią skórzaną i wyrobami pasmanteryjnymi. Niestety okolica w której posiada on swoją siedzibę pełna jest przestępców i innych rabusiów. Już dwa razy ktoś napadł na mój sklep. Większość rzeczy na półkach nie jest zbyt cenna, dlatego nic nie skradziono, ale poniosłam straty polegające na konieczności montażu nowego okna. Ostatnio, doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jak zdecyduje się na jakąś porządną i solidną żaluzję antywłamaniową. To powinno odwrócić uwagę rabusiów od mojego sklepu.

Kupno fasadowych żaluzji antywłamaniowych

żaluzje fasadowe antywłamanioweZauważyłam, że w wielu sklepach i hurtowniach takich produktów jest duży wybór różnych antywłamaniowych przesłon okiennych. Zupełnie nie wiedziałam, co powinnam wybrać dla swojego sklepu. Zależało mi na tym, aby było to coś solidnego, trwałego i wytrzymałego. Udałam się do jednego sklepu, gdzie był duży wybór takich produktów i poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam jej jaki produkt mnie interesuje, a ona od razu zaproponowała mi żaluzje fasadowe antywłamaniowe. Stwierdziła, że najlepiej spełnią one moje oczekiwania. Wszystko dlatego, że są one bardzo dobrze wyprofilowane i świetnie przylegają do ram okiennych. W związku z tym, nie tylko zabezpieczają poprzez osłonę szyby okna, ale także nie można ich wyważyć czy podważyć łomem lub wytrychem. Nie mniej ważne jest również to, że steruje się nimi w pełni automatycznie. Dzięki temu nie trzeba wkładać wysiłku w ich zamykanie, co jest bardzo ważne, ponieważ taka zewnętrzna żaluzja fasadowa bywa bardzo ciężka. Sprzedawczyni szczególnie doradziła mi model, który posiada funkcję częściowe zamykania się pod wpływem warunków atmosferycznych. Na przykład w bardzo słoneczne dni, można zsunąć na okno tylko jedną część żaluzji, która blokuje dopływ słońca do pomieszczenia i ogranicza jego nagrzewanie się, ale jednocześnie umożliwia zobaczenie co się dzieje wewnątrz lub zewnątrz pomieszczenia. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które poza żaluzjami antywłamaniowymi nie chcą montować dodatkowych rolet w oknach.

Zdecydowałam się na takie rozwiązanie, ponieważ wydawało mi się ono bardzo wygodne i praktyczne, o czym już wkrótce mogłam się przekonać. Nie mogłam wybrać lepszych żaluzji. Te zakupione przeze mnie były solidne i wytrzymałe. Od tego czasu nie miałam już problemu z rabusiami, którzy napalili wcześniej na mój sklep. Bardzo ważne było dla mnie również to, że udało mi się zakupić te żaluzje w tak niskiej, promocyjnej cenie. Służą mi one już od wielu lat.

Najnowsze komentarze