Poszukiwania modnego etui do macbooka

Poszukiwania modnego etui do macbooka

Ostatnio dostałam w prezencie na urodziny od przyjaciółki macbooka. Muszę przyznać, że to urządzenie bardzo mi się przydaje. Często z niego korzystam, a nawet zabieram w podróże służbowe, ponieważ jest znacznie bardziej komfortowy i praktyczny niż zwykły laptop. Ponieważ jednak często z nim podróżuje mój macbook jest narażony na wszelkie upadki, uderzenia i tym podobne ekscesy. Po ostatnim ostrym hamowaniu kierowcy autobusu, kiedy ledwo utrzymałam go w rękach aby nie spadł i nie rozbił się postanowiłam kupić na niego futerał.

Potrzebowałam modnego i gustownego etui

modne etui macbook pro 13Poszukiwania zaczęłam od sklepów internetowych. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: modne etui macbook pro 13 i zaczęłam przeglądać rezultaty poszukiwań. Znalazłam kilka ciekawych egzemplarzy, które miały dobre lub bardzo dobre opinie użytkowników, ale nie chciałam niczego kupować w worku. Sprawdziłam, gdzie mogę dostać takie etui w sklepie stacjonarnym i udałam się tam, aby zobaczyć jak na żywo prezentuje się takie etui na macbooka. Okazało się, że w takim sklepie też mają duży wybór takich oryginalnych etui a ich ceny nie są dużo wyższe od tych w sklepie internetowym. Postanowiłam kupić coś na miejscu, skoro już tu byłam. Najbardziej spodobały mi się etui z naturalnej, ekologicznej skóry. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to teraz bardzo modne modele. Skóra wpisuje się w trend eko, a do tego jest trwała i wytrzymała, dlatego futerał jest w stanie przetrwać lata, nawet jeżeli bardzo dużo podróżujemy z naszym macbookiem. To było coś w sam raz dla mnie. W środku etui wyłożone było grubą i wytrzymałą gąbką z mikrofibry, która chroniła urządzenie przed uderzeniami i upadkami. Również w tym przypadku sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ mikrofibra jest tworzywem bardzo elastycznym i zadziała na naszego macbooka niczym pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Zdecydowałam się zakupić etui w modnym kolorze melanżowego beżu i z eleganckim suwakiem w ramach zapięcia. Bardzo mi się spodobało takie rozwiązanie.

W domu od razu spakowałam mojego macbooka do etui. Zapięcie okazało się bardzo praktyczne i wygodne. Samo włożenie i wyjęcie macbooka z futerału może nastąpić jedną ręką. Zapytałam o opinię na temat kupionego futerału mojej córki, która przyznała że był to bardzo dobry wybór. Takie etui są teraz modne, a do tego praktyczne i komfortowe. Ja dołożyłam do tej opinii tyle, że są one tanie, a na pewno tańsze niż ewentualna naprawa zniszczonego macbooka. A wypadki jak wiadomo chodzą po ludziach.

Najnowsze komentarze