Porządne wykonanie drzwiowych elementów

Porządne wykonanie drzwiowych elementów

Całe swoje życie, kiedy już decydowałam się na zmiany, robiłam to na całego. Ścięcie włosów? Od razu na łyso. Farbowanie? Od razu na szalony kolor. Po prostu jak już coś robić, to z pełnym przytupem. Dlatego, kiedy wzięłam się za remont, wiedziałam, że w swoim mieszkaniu zmienię po prostu wszystko. Nie było sensu trzymać czegokolwiek starego, skoro decydowałam się na wymianę innych rzeczy. Wiedziałam także, jaką robotę w wizualnym wrażeniu robią drzwi pokojowe, dlatego to na nich bardzo mocno się skupiłam. 

Ościeżnice i skrzydła w dobrej cenie

solidne drewniane drzwi pokojowe tanioPamiętam bowiem, jak bardzo zmieniło się mieszkanie mojej mamy, gdy ta zdecydowała się wymienić drzwi. Oczywiście, wymieniła wtedy nie tylko skrzydła, ale i ościeżnice, to właśnie to zrobiło pełną robotę. Po prostu jej mieszkanie zaczęło ot tak wyglądać szałowo i jakoś tak bardziej… Drogo, luksusowo, nie do końca wiem, jak to określić, ale było świetne. Dlatego i ja chciałam wymienić skrzydła swoich drzwi, ale i ościeżnice. Liczyłam na to, że uda mi się trafić na solidne drewniane drzwi pokojowe tanio, bo nie ma się co oszukiwać, cena robiła dla mnie różnice i chciałam zrobić tak, żeby mi się podobało, ale także tak, by nie skończyć z pięknymi co prawda drzwiami, ale bez jedzenia. Dlatego rozpoczęłam moje internetowe poszukiwania. Czytałam opinie na różnych forach wrocławskich, żeby przekonać się, która firma ofertuje najlepsze ceny, które idą w parze ze świetnym wykonaniem. Dzięki temu wyhaczyłam wzrokiem kilka ważnych nazw i potem zostało mi już przeglądać oferty. A było co przeglądać, aż było w szoku, że można wymyślić tyle rodzajów drzwi. Od takich zupełnie prostych, które spotyka się w większości mieszkań, do różnych przedziwnych, niemal barokowych zdobień. Po prostu dla każdego coś dobrego. Ja sama postawiłam na klasykę, bo moim zdaniem najlepiej się ona prezentuje i zrezygnowałam ze wszelkich nadmiarowych zdobień czy kształtów. Z korzyścią dla mnie, bo taka klasyka idzie w zdecydowanie lepszej cenie, a nie odbiega jakością od innych rodzajów drzwi, które były prezentowane w ofercie. 

Bardzo zadowolona, w końcu dokonałam wyboru i… Moje drzwi zamurowały nawet mnie. Moje całe mieszkanie uległo zmianie, ale chyba zobaczyłam to dopiero po tym, jak wstawiono nowe ościeżnice i nowe skrzydła. Było co podziwiać. Kompletnie nowa atmosfera mieszkania napawała mnie dumą. Drzwi prezentowały się lepiej niż świetnie, a ja ponownie, jak w przypadku mieszkania swojej mamy, byłam wniebowzięta tym, ile znaczą w mieszkaniu dobre drzwi. A u mnie były naprawdę dobre. 

Najnowsze komentarze