Pojemne szafy skrytkowe dla klientów

Pojemne szafy skrytkowe dla klientów

Jednym z najczęściej przewijających się problemów, jakie zgłaszali nam klienci był brak możliwości pozostawienia osobistych rzeczy w bezpiecznym miejscu przed wejściem na salę sprzedaży. Czasem powodowało to zbyt dużo nieprzyjemności i pomyłek, które nie mogły mieć miejsca aż tak często, dlatego też, dla zwiększenia bezpieczeństwa na obiekcie, ale również ze względu na skargi klientów, zawnioskowaliśmy o zainstalowanie szafek klientowskich przed wejściem na salę sprzedaży.

Szafki klientowskie do sklepu

duże szafy skrytkoweMożliwość pozostawienia bagażu lub zakupów z innego sklepu w bezpiecznej szafce podobała się wielu klientom, dlatego nasz wniosek został dość szybko wcielony do realizacji. Przed wejściem do sali sprzedaży, w bardzo wygodnym dla klientów miejscu, zostały zamontowane trzy duże szafy skrytkowe, dostępne dla każdego klienta który potrzebował przechować rzeczy osobiste. Jedna skrytka była bardzo pojemna, gdyż bez problemu mogła zmieścić w środku nawet całkowicie zapakowany plecak turystyczny, a jedna szafa posiadała trzydzieści takich skrytek, ułożonych w trzech rzędach po pięć. Nie były one więc szczególnie duże, a każda skrytka była bardzo łatwo dostępna dla każdego klienta który chciał z niej skorzystać. Każda skrytka posiadała osobny klucz, który był ogólnodostępny dla każdego klienta korzystającego z danej skrytki, choć można było je również otworzyć uniwersalnym kluczem, będącym do dyspozycji kierownika zmiany ochrony. Po zamknięciu, takie skrytki były bardzo trudne do otwarcia bez pomocy klucza, tym bardziej iż były one usytuowane na widoku, a każda próba ich otwarcia przez osobę nieupoważnioną była szybko zauważana. Klienci więc mogli mieć pewność, iż zostawiają swoje rzeczy w miejscu bezpiecznym i dobrze zabezpieczonym przed ewentualnymi próbami otwarcia. Szafki te były również pomocą dla pracowników ochrony, gdyż nierzadko wymuszały na potencjalnych nieuczciwych klientach pozostawianie toreb i plecaków właśnie w skrytce, co często pozwalało na uniknięcie wielu niepożądanych zdarzeń.

Skrytki szybko zyskały na popularności, bo były one bardzo wygodne dla klientów mających zakupy z innego sklepu lub plecaki z rzeczami osobistymi, więc pozwalały na o wiele wygodniejsze zakupy, bez konieczności noszenia większego ładunku. Oczywiście zdarzały się sytuacje w których klienci nie zostawiali kluczy do skrytek na miejscu, jednak wymiana zamków mogła w takiej sytuacji odbyć się błyskawicznie, gdyż do każdej szafki dodawane były zapasowe wkłady razem z odpowiednim kluczem.

Najnowsze komentarze