Pobudzanie wzrostu włosów

Pobudzanie wzrostu włosów

Bardzo często, z różnych względów zależy nam na tym, by nasze włosy rosły szybciej. Czasami chcemy, by na naszej głowie pojawiły się nowe włosy, zwłaszcza, kiedy chcemy, by było ich więcej i cechowały się większą gęstością. Na rynku możemy znaleźć rozwiązania proponowane nam przez różnorodne firmy. Najczęściej są to preparaty, które stosowane na skórę głowy mają w odpowiedni sposób pobudzić cebulki i włosy do szybszego wzrostu. Jednym z producentów, który proponuje nam olejek stymulujący wzrost włosów jest firma Khadi.

Skuteczność olejku na wzrost włosów

khadi - skuteczny olejek stymulujący wzrost włosówOlejek produkowany przez firmę Khadi, podobnie jak inne produkty tej firmy, cechuje się całkowicie naturalnym składem. Dzięki temu cechuje się bardzo dużą skutecznością w działaniu, a dodatkowo nie wywołuje podrażnień. Produkowany przez Khadi – skuteczny olejek stymulujący wzrost włosów dostępny jest na rynku w wielu różnych drogeriach, które prowadzą sprzedaż naturalnych kosmetyków, a także w sklepach specjalizujących się w sprzedaży wyłącznie naturalnych i ekologicznych produktów. Skład tego preparatu bazuje na trzech olejach, które uzupełnione są dodatkowymi składnikami. Pierwszym olejem, który stanowi bazę dla preparatu jest olej sezamowy. Główną właściwością tego oleju jest możliwość wnikania w strukturę włosa. Wnikanie to jest tak głębokie, że preparat stymuluje zarówno cebulki, jak i końce włosów. Drugim olejem jest olej kokosowy, który cechuje się doskonałymi właściwościami nawilżającymi dla włosów. Z tego względu pozwala na efektywne odżywienie ich na całej długości. Trzecim bazowym olejem jest olej rycynowy. Olej ten znany jest przede wszystkim z pobudzania do wzrostu. Włosy, na które oddziałuje olej rycynowy, rosną szybciej, a dodatkowo odporne są na powstawanie łupieżu czy też jakichkolwiek innych infekcji skóry głowy. W składzie olejku stymulującego wzrost włosów znaleźć możemy też olejki, które cechują się nieco bardziej egzotycznymi nazwami. Wszystkie składniki skompletowane zostały w taki sposób, by możliwe było osiągnięcie mieszanki cechującej się dużą funkcjonalnością i skutecznością – zarówno w zakresie wzrostu, jak i zatrzymania procesu wypadania naszych włosów.

Instrukcję stosowania olejku, który ma poprawić kondycję i wytrzymałość naszych włosów, bez żadnego problemu znajdziemy na opakowaniu produktu. Wystarczy łyżeczka produktu wmasowana w skórę głowy i w nasze włosy. Preparat należy pozostawić na włosach przez około dwie godziny, a następnie zmyć przy pomocy łagodnego szamponu – najlepiej ziołowego, który w swoim składzie będzie posiadał, np. kozieradkę również stymulującą wzrost naszych włosów.

Najnowsze komentarze