Niedrogie fajerwerki dobrej jakości

Niedrogie fajerwerki dobrej jakości

Ilu ludzi zdecydowanych na prowadzenie własnej firmy, tyle istnieje pomysłów na biznes. Nawet w obrębie jednej branży, każdy wnosi do niej coś oryginalnego, żeby wyróżnić się wśród konkurencji. Kilka lat temu, wtedy jeszcze z moim narzeczonym, obecnie z mężem, zdecydowaliśmy się na otworzenie własnej działalności gospodarczej w dziedzinie, na której mój mąż zjadł zęby, kolokwialnie mówiąc. Od liceum interesował się bowiem pirotechniką, przez lata pracując w firmie, zajmującej się między innymi pokazami sztucznych ogni na dużych wydarzeniach. 

Fajerwerki na różnych uroczystościach

fachowy sklep - tanie fajerwerkiOtwierając własną firmę warto działać w dziedzinie, która jest nam w jakiś sposób bliska. Najlepiej, żeby była ona związana z naszą pasję, wówczas będzie trudno stracić nam entuzjazm, nawet w tych trudniejszych okresach, które przecież przy własnej działalności gospodarczej zdarzają się dość często. My z mężem prowadzimy od kilku lat firmę specjalizującą się w pokazach pirotechnicznych. Pomysł na działanie właśnie w tej branży zrodził się z tego, że mąż interesuje się tym tematem od lat. Ja zaś mam dużą wiedzę na temat marketingu i w taki sposób połączyliśmy. Oprócz ofert w postaci pokazów sztucznych ogni, organizowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, ostatnio postanowiliśmy nieco rozszerzyć naszą działalność. Stworzyliśmy fachowy sklep – tanie fajerwerki oraz petardy, które w nim sprzedajemy, są równocześnie produktami z wyższej półki, przetestowanymi przez męża. Dzięki temu, że mamy dobre kontakty z dostawcami, mogliśmy negocjować dobre warunki cenowe i sprzedawać produkty w atrakcyjnej cenie. Na razie prowadzimy sklep internetowy, jednak z czasem chcemy stworzyć też punkt stacjonarny. Mimo tego, że mamy dwudziesty pierwszy wiek i rozkwit sprzedaży online, to spora grupa ludzi woli kupować produkty pirotechniczne bezpośrednio w punkcie stacjonarnym. Jak chodzi co ceny sztucznych ogni, to rosną one wraz z efektownością rozbłysków. Największe i najpiękniejsze fajerwerki nie należą do najtańszych, ale są najczęściej wykorzystywane przy specjalistycznych pokazach.

Coraz więcej osób korzysta z pokazów sztucznych nie tylko w Sylwestra. Modne jest uświetnianie takimi pokazami różnych uroczystości, takich jak wesela czy osiemnastki. Z usług firm pirotechnicznych korzystają również firmy, które chcą uatrakcyjnić firmowe festyny czy duże imprezy integracyjne. Zakładając firmę w tej branży, wiedzieliśmy z mężem o dużym popycie. Dodatkowo poszerzamy naszą działalność o sklep z dobrej jakości fajerwerkami.

Najnowsze komentarze