Modne bransoletki modułowe w sklepie internetowym

Modne bransoletki modułowe w sklepie internetowym

Bransoletki modułowe od kilku sezonów są bardzo popularne. Każda kobieta marzy o takiej biżuterii, bo jest nietuzinkowa i oryginalną. Koncepcja takiej bransoletki polega na tworzeniu autorskiej biżuterii, opartej na własnym pomyśle. Najpierw należy wybrać odpowiednią bransoletkę modułową, a później dopasować do niej odpowiednie koraliki lub zawieszki. Każdy koralik niesie ze sobą inne przesłanie, czy wartość. Poprzez taką biżuterię można pokazać, na czym nam zależy, jakie wartości odgrywają w naszym życiu kluczową rolę. 

Popularna bransoletka modułowa dla modnej kobiety

srebrne bransoletki modułoweBransoletki modułowe są świetnym pomysłem na prezent nawet dla babci. Jest to uniwersalny dodatek, pasujący do każdej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i na co dzień. Ilość zawieszek i koralików nie ma znaczenia. Ważne, co dane charmsy przedstawiają, bo to sprawia, że biżuteria nabiera indywidualnego charakteru. Bransoletki modułowe mogą być srebrne lub złote. Ja preferuję srebrna biżuterią, bo uważam ją za bardziej elegancką i subtelną. Chciałabym kupić sobie taką bransoletkę modułową, a później zacząć stopniowo uzupełniać ją o zawieszki. Takie srebrne bransoletki modułowe kosztują na stronie sklepu internetowego z biżuterią około osiemdziesięciu złotych. Dodatkowo, każdy klient, którego zamówienie przewyższy kwotę pięćdziesięciu złotych, otrzyma rabat w wysokości trzydziestu procent. Wychodzi na to, że za bransoletkę zapłaciłabym mniej niż sześćdziesiąt złotych. To wspaniała promocja, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Jeśli chodzi o zawieszki do bransoletki, to kupię sobie je dopiero w przyszłym miesiącu. Nie mam aż tylu oszczędności, ale mam nadzieję, że do końca kwietnia uda mi się znowu uzbierać sto złotych. Do bransoletki dołączone jest ekskluzywne pudełko wypełnione aksamitem w kolorze zielonym. Tak sobie myślę, że mogłabym kupić mamie taką bransoletkę w ramach prezentu urodzinowego. Mam jeszcze trochę czasu do urodzin – jakieś cztery miesiące. 

Złożyłam zamówienie w sklepie internetowym z elegancką biżuterią. Za bransoletkę zapłaciłam pięćdziesiąt siedem złotych, co jest prawdziwą okazją. Przesyłka jest darmowa, co pozwala mi oszczędzić dwadzieścia jeden złotych. Przesyłka ma do mnie dotrzeć w ciągu pięciu dni roboczych, czyli najpóźniej w czwartek. Jeżeli produkt nie spełni moich oczekiwań, to sklep daje możliwość jego zwrotu w ciągu czternastu dni. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie. Nie lubię dokonywać zwrotów, bo to wiąże się ze staniem w kolejce na poczcie i stratą czasu.

Najnowsze komentarze