Moda na wynajem hal namiotowych

Moda na wynajem hal namiotowych

Coraz częściej alternatywą dla pomieszczeń betonowych stanowiących lokale użytku publicznego stają się niezwykle proste w montażu hale namiotowe, które możemy wynająć w wielu punktach znajdujących się na terenie całej Polski. Moda na urządzenie imprez plenerowych w rozłożonych halach namiotowych była bardzo popularna w latach dziewięćdziesiątych i jak widzimy znów wraca do łask.

Ile kosztuje wynajęcie?

wynajem hal namiotowychModa na wynajem hal namiotowych pozwala na zorganizowanie przyjęć dla dużej liczby gości przy niewielkich nakładach finansowych. Ile kosztuje wynajęcie? Wszystko zależy od tego jaką wielkość hali wybierzemy oraz z jakiej firmy zajmującej się wypożyczaniem tego typu obiektów skorzystamy. Ceny różnią się od siebie i wynoszą od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Hale namiotowe dają nieograniczoną ilość użytkowego miejsca dzięki możliwości łączenia kilka namiotów w całość oraz stabilnej konstrukcji. Gabaryty obiektu rzutują na cenę wynajmu. Nie mniej jednak każda z hal jaka jest dostępna w specjalnie przeznaczonych do tego punktach wykonana jest z tych samych materiałów, a mianowicie najlepszej jakości materiałów PCV. Posiada drewnianą antypoślizgową podłogę, ściany z umieszczonymi w nich okiennicami, które pełnią nie tylko rolę ozdobną, ale przede wszystkim zapewniają odpowiednie oświetlenie wnętrza obiektu. Ponadto materiał PCV również przepuszcza dużą ilość promieni słonecznych dzięki czemu nie musimy stosować dodatkowego oświetlenia w porze dziennej. Dach hali zazwyczaj jest dwuspadowy, co z pewnością ułatwia szybki montaż produktu. Aby wynająć halę namiotową należy wcześniej dokonać rezerwacji za pomocą telefonu, strony internetowej lub osobiście. Ważne, aby podać dokładny termin imprezy oraz czas jaki będzie ona trwać. Jeżeli potrzebujemy hali na cały tydzień należy to zaznaczyć od razu. Jeżeli okres użytkowania produktu jest dość długi możemy liczyć na rabat ze strony firmy trudniącej się wynajmem.

Niskie koszty wynajmu hal namiotowych niewątpliwie wpływają na popularność korzystania z tego typu usług. Pozwalają na organizację przyjęcia bez dużych nakładów finansowych w obrębie naszego domu bądź innej dogodnej dla nas lokalizacji. Są uzależnione od tego jakiej wielkości halę wybierzemy oraz jak długi czas będziemy ją użytkować. Przy dłuższym użytkowaniu oraz wielokrotnym korzystaniu z usług firm trudniących się wynajmem hal namiotowych możemy liczyć na rabat oraz skorzystanie z dodatkowych opcji takich jak chociażby darmowy wystrój hali wykonany przez grono profesjonalistów.

Najnowsze komentarze