Lidokaina w preparatach Stylage

Lidokaina w preparatach Stylage

Ogromna ilość najwyższej jakości produktów kosmetycznych i preparatów profesjonalnych na rynku sprawia, że w gabinetach kosmetycznych można wykonać zabiegi z uzyskaniem najlepszych efektów. Zabiegi umożliwiają w szybki i łatwy sposób usunąć zmarszczki i niedoskonałości skóry. Pozwalają także skutecznie odmłodzić skórę i przywrócić jej zdrowy i lśniący wygląd. Najczęściej wykonywane są usługi z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Wypełniacze ze środkiem znieczulającym 

stylage m z lidokainąPopularna jest mezoterapia igłowa i mikroigłowa, a także iniekcje z toksyny botulinowej, wypełniaczy oraz osocza bogatopłytkowego. W celu usunięcia zmarszczek i bruzd stosowane są wypełniacze, a wśród nich Stylage M z lidokainą działającą znieczulająco. To nowej generacji preparat wypełniający używany również do wolumetrii twarzy i korygowania oraz modelowanie ust. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, antyoksydanty oraz substancja znieczulająca. Służy do wypełniania zmarszczek średnich i głębokich, zwłaszcza w okolicy oczu i ust. Preparat wprowadzany jest w środkowe i głębokie warstwy skóry za pomocą cienkich igieł. Opakowanie zawiera ampułkostrzykawkę o pojemności 1 ml. Preparat może być używany tylko i wyłącznie przez osoby mające uprawnienia medyczne ze względu na swój charakter. Stylage może być również stosowany na grzbiety dłoni w celu usunięcia zwiotczenia i spadku napięcia skóry. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy i są uzależnione od indywidualnych uwarunkowań organizmu. Dzięki powolnej biodegradacji substancji aktywnych skóra jest przez długi czas odpowiednio nawilżona i odżywiona. Przywrócone są jej właściwe procesy biologiczne, następuje szybsza odnowa fibroblastów i włókien kolagenowych, a procesy uwalniania wolnych rodników zostają znacznie spowolnione. Zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych produktów zawierających kwas hialuronowy oraz substancje aktywne i przeciwutleniające wykonywane są w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej przez lekarzy dermatologów lub kosmetologów.

Dają spektakularne efekty wizualne, znacznie poprawiają jakość skóry, nadając jej młody i zdrowy wygląd. Hamują procesy starzenia zapobiegając powstawaniu nowych zmarszczek i pogłębianiu się bruzd. Ceny zabiegów uzależnione są od ilości zużytego preparatu. Warto skorzystać z atrakcyjnych ofert pakietów zabiegów. Usługi z wykorzystaniem wypełniaczy cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na małą inwazyjność oraz spektakularne i szybkie efekty. Medycyna estetyczna daje dużo możliwości przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym, zwłaszcza w porównaniu do chirurgii plastycznej.

Najnowsze komentarze