Kupno zasłon w Sopocie

Kupno zasłon w Sopocie

Osobiście bardzo lubię, kiedy moje okna nie są pozbawione ozdób. Eklektyczny charakter wielu mieszkań europejskich nie do końca mi odpowiada. Jako typowa Polaka bardzo cenię sobie prywatność i swój mir domowy. Nic więc chyba dziwnego w tym, że nie lubię, kiedy ktoś mi zagląda przez okno do mojego domu. Nie wyobrażam sobie nie mieć zatem zasłon. Przysłonięte okna dają mi dużą swobodę w poruszaniu się po własnej, bliskiej przestrzeni. Poza tym jestem estetką i lubię wybierać piękne materiały.

Piękne zasłony w Sopocie

zasłony - SopotOd urodzenia mieszkam w Sopocie. Właśnie w tym mieście wzrastałam, uczyłam się, podejmowałam pierwsze kroki w zawodzie projektantki. Zawsze ceniłam sobie i nadal cenię to, co w tym miejscu powstaje, a muszę przyznać, że jeśli chodzi o zasłony – Sopot to miasto, w którym produkuje się ich najwięcej w naszym kraju. Znam trzy duże fabryki włókiennicze, które specjalizują się w tworzeniu właśnie takich produktów. Przyjeżdżają do nich zarówno wielcy polscy i zagraniczni przedsiębiorcy, jak i indywidualnie klienci, którzy zaopatrują się w małych firmowych sklepikach. Ceny sopockich zasłon są niezwykle korzystne w skali całego naszego kraju. Sama za piękny komplet o niezwykłym różanym wzorze zapłaciłam dosłownie grosze, ponieważ pochodził z końcówki serii. Ponieważ produkty te są tak tanie, to lubię mieć ich więcej. Zmieniam zatem zasłony w swoim domu bardzo regularnie. Posiadam komplety odpowiednio dopasowane do każdej pory roku. Poza tym gustuję także w okazjonalnych dekoracjach, dostosowanych np. do świąt, czy rodzinnych wydarzeń. Zasłony w moich pokojach zawsze muszą być długie aż do samej podłogi, ponieważ tylko wówczas pięknie prezentuje się cały widoczny na nich wzór, a to kwestii estetycznych (jak już wspomniałam) przykładam bardzo dużą rolę. Czasami zdarza mi się użyć specjalnych klamer do zasłon, jednak zdecydowanie bardziej wolę swoje przysłony pozostawiać niczym nieskrępowane. Niech same układają się, jak najlepiej potrafią. Wierzę, że w każdym pomieszczeniu mogą znajdować się ciekawe ozdoby okienne. Jeśli sami nie potrafimy takich znaleźć, poprośmy o pomoc specjalistów, np. architektów przestrzeni.

Zasłony mają wiele zastosowań, jednak dla mnie przede wszystkim stanowią piękną dekorację pomieszczenia. Nigdy nie postrzegam ich jako zbędny detal, lecz patrzę na nie, jak na element większej kompozycji przestrzenne. Oczywiście wiele osób uznaje, że są potrzebne tylko w tych pomieszczeniach, które nie posiadają żaluzji. Nic bardziej mylnego. Jedno drugiemu nigdy nie zaszkodzi.

Najnowsze komentarze