Kupno zabawkowego samochodu terenowego

Kupno zabawkowego samochodu terenowego

 

Moja najmłodsza córeczka była wprost wpatrzona w swoich starszych braci. Nic więc dziwnego, że zamiast lalek i wózeczków, wolała żebym kupowała jej samochodziki na prezent. Starsi synowie mieli ostatnio fazę na jeżdżenie po podwórku zabawkowymi terenowymi autkami. Córeczka, jak można się było spodziewać również chciała dostać tego typu zabawkę. Stanąłem przed nie lada problemem, ponieważ nie wiedziałam czy uda mi się znaleźć taki samochodzik, który będzie odpowiedni dla dziecka w jej wieku.

Udało mi się znaleźć zabawkowy samochodzik terenowy

zabawkowy samochód terenowyMusiałam udać się do sklepu z zabawkami. Zapytałam o to sprzedawczyni, a ona od razu doradziła mi zabawkowy samochód terenowy, który jest dostosowany dla dzieci w wieku od roku do czterech lat. Zapewniła mnie ona, że jest on bardzo bezpieczny. Przede wszystkim dlatego, że posiada pasy bezpieczeństwa, którymi można przypiąć dziecko, żeby nie wypadło ani nie przewróciło się w trakcie zabawy. Ma on stosowne ograniczenie prędkości, dlatego można bez przeszkód puszczać dziecko nawet na ruchliwe chodniki i z pewnością nie odjedzie nam ono za daleko i nie będziemy musieli go gonić. Nie mniej ważne jest to, że rodzi posiada pilota, którym może sterować zabawką. Dzięki temu, gdybym uznała, że córeczka zbyt mocno się rozpędziła mogę ją wyhamować lub całkowicie zatrzymać zabawkę. Sprzedawczyni poleciła mi, żeby wybrać model, który posiada energooszczędny akumulator, który po naładowaniu do pełna wystarcza na wiele godzin zabawy. Autko posiada także kontrolkę, która sygnalizuje, że trzeba go naładować, żeby nie było przykrej niespodzianki, że akumulator rozładuje się w trakcie zabawy na dworze i trzeba będzie nieść zabawkę do domu. Dużą zaletą wybranego przeze mnie modelu samochodzika było także to, że posiadał on regulowane siedzisko i oparcie, dzięki czemu można go było z łatwością dopasować do wzrostu dziecka. Mogły z niego korzystać dzieci do 30 kg masy ciała, ponieważ właśnie takie ograniczenie wagowe posiadała ta zabawka.

Zdecydowałam się ją zakupić i jeszcze tego samego dnia, pokazałam ją córeczce. Była ona zachwycona samochodzikiem, który jej kupiłam. Od razu zaczęła jeździć po podwórku razem ze swoimi braćmi. Najważniejsze było dla mnie to, że zabawka jest bezpieczna i prosta w obsłudze dlatego nawet małe dziecko jest w stanie się nią bawić. Nie mniej ważne było to, że samochodzik był dostępny także w tradycyjnie dziewczęcych kolorach. Ja wybrałam autko w różowym kolorze, ale były dostępne także inne warianty kolorystyczne.

 

Najnowsze komentarze