Kupno małego okna dachowego

Kupno małego okna dachowego

Niedawno odziedziczyłem dom po dziadkach. Przeanalizowałem różne możliwości i stwierdziłem, że wraz z żoną przeprowadzimy się do tego domu, a nasze dotychczasowe mieszkanie wynajmiemy. Wszystko było już prawie zakończone. Musieliśmy jeszcze tylko wymienić jedno okno dachowe. Było stare i nieszczelne, w dodatku szyba była lekko ukruszona. Zdecydowaliśmy się więc wymienić je, jeszcze zanim wprowadzimy się do domu. Okazało się to bardzo dobrą decyzją. W pierwszej kolejności udaliśmy się do sklepu, gdzie można było dostać wysokojakościowe okna.

Zalety małych i solidnych okien dachowych

małe okno dachowe pcv 78x118Okazało się, że w tym sklepie był naprawdę bardzo duży wybór takich okien. Od razu poprosiliśmy sprzedawczynię o pomoc. Powiedzieliśmy jej, że potrzebne jest nam małe okno dachowe PCV 78×118 centymetrów. Zaprowadziła nas ona na odpowiedni dział i pokazała, jakie okna możemy dla siebie wybrać i które z pewnością spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowaliśmy się na trzyszybowe okna PCV. Sprzedawczyni zapewniała nas, że jest to dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że takie okna zapewniają ciepło w mieszkaniu i odpowiednią cyrkulację (obieg) powietrza. Są to innowacyjne okna, które montuje się w głębi otworu okiennego, co posiada dodatkowe zalety termoizolacyjne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w przypadku okien dachowych, montowanych najczęściej na poddaszu, czy strychu. Bardzo ważne było dla nas również to, że okno posiada wmontowaną szybę, która posiadała zabezpieczenia antywłamaniowe i była niezwykle wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Zresztą producent dawał na nią ponad kilkuletnią gwarancję, było więc to dla nas pewnym wyznacznikiem jej wysokiej jakości. Dowiedzieliśmy się także, że tego typu okna zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną. Okna w pomieszczeniu, w którym zdecydowaliśmy się je wymienić, wychodziły na dosyć ruchliwą jezdnię, dlatego było to dla nas bardzo ważne. Zdecydowaliśmy się więc na zakup.

Akurat wybrany przez nas model okna, o odpowiedniej dla nas wielkości, był dostępny w niskiej, promocyjnej cenie. Jeszcze tego samego dnia mogliśmy zatrudnić ekipę szklarzy, którzy natychmiast wymienili nasze okno. Byliśmy bardzo zadowoleni z nowego okna, ponieważ okazało się nie tylko solidne i wytrzymałe, ale także niezwykle estetycznie wykonane. Można je było otwierać na oścież bądź uchylnie, co było bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem na co dzień. Cieszę się, że udało nam się dostać tak solidne okna w dobrej cenie.

Najnowsze komentarze