Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Pewnie niejednokrotnie stawałeś przed dylematem co kupić swojemu najlepszemu przyjacielowi. Pomysły już dawno się wyczerpały, a Ty zarywasz kolejne nocki chcąc coś wymyślić. Chcesz, aby prezent był niezwykły i jedyny w swoim rodzaju, ale masz wrażenie, że już te możliwości wyczerpałeś podczas dawania poprzednich prezentów. W takie sytuacji świetnym pomysłem będzie kubek. Może Ci się to wydać oklepane i ani trochę wyjątkowe. Jeśli jednak przyłożysz się do tego, z pewnością będziesz w stanie ze zwykłego kubka uczynić coś wyjątkowego.

Kubki z nadrukami

sklep z kubkami z nadrukiemJak doskonale wiesz z pewnością w Twojej okolicy znajduje się drukarnia wykonująca nadruki nie tylko na papierze, ale również na poduszkach czy właśnie na kubkach. Z pewnością zlecenie druku wspólnego zdjęcia z przyjacielem na kubku będzie oklepane i ani trochę sensacyjne, jeśli jednak włożysz w to odrobinę więcej pracy możesz stworzyć coś niezwykłego. Wystarczy jedynie pobrać na swój komputer darmowy program do obróbki zdjęć, który wbrew pozorom nie jest trudny i nie potrzebujesz do jego obsługi dyplomu grafika. Wiele bowiem darmowych programów oferuje łatwy w użytku dla każdego interfejs. Jeśli natomiast coś sprawia nam problem z pewnością znajdziemy w sieci mnóstwo informacji na temat jego obsługi. Jeśli już posiadamy takowy program, sięgnijmy po wspólne zdjęcie z przyjacielem i przeróbmy je. Nie chodzi bynajmniej o ustawienie kontrastu czy dopasowanie kolorów. Jeśli wraz ze swoim przyjacielem macie poczucie humoru, przerób to zdjęcie w taki sposób, abyście jeszcze długo się śmiali po otwarciu prezentu. Kiedy już zdjęcie będzie gotowe udaj się do najbliżej drukarni i poproś o taki wydruk na kubku. Jeśli natomiast nie masz w pobliżu takiego miejsca z pewnością w internecie znajdziesz sklep z kubkami z nadrukiem, który oferuje nie tylko własne gotowe projekty kubków, ale również pozwala na wgranie własnej grafiki. Dzięki temu sposobowi stworzysz niepowtarzalny prezent, który z pewnością zaimponujesz swojemu przyjacielowi.

Pamiętajmy, że najlepszy prezent to ten płynący prosto z serca. Jeśli włożymy w niego dodatkowo pracy, to tak jak gdybyśmy oddawali cząstkę siebie osobie, której go dajemy. Nie zapominajmy więc ile uśmiech potrafi wywołać podarunek, któremu poświęciliśmy odrobinę swojego czasu. Osoba, która go otrzyma z pewnością poczuje się wyjątkowa i doceniona. Nie idźmy zatem na łatwiznę i nie kupujmy gotowego prezentu. Nic nie równa się bowiem z prezentem, którym jest nasz własny czas, poświęcony drugiej osobie.

Najnowsze komentarze