Kto naprawi klimatyzację?

Kto naprawi klimatyzację?

Rok temu zamontowałam w moim mieszkaniu klimatyzację. Do tej pory działała ona bez zarzutu. Wszystko działało w niej poprawnie, była bardzo wydajna i cicha. Szybko schładzała pomieszczenie do określonej z góry temperatury. Byłam bardzo zadowolona. Kilka tygodni temu zaczęła ona trochę głośniej chodzić. Byłam przekonana, że jest to tylko kwestia zużycia niektórych elementów i po prostu, klimatyzacja jest głośniejsza, ponieważ nie jest już nowa. Szybko jednak przekonałam się, że to nie wszystko.

Udało mi się fachowo naprawić klimatyzację

naprawa klimatyzacjiWkrótce potem klimatyzacja przestała całkiem działać. Byłam trochę zawiedziona, ponieważ w sumie nie była ona taka stara. Kupiłam ją dopiero rok temu. Miałam nadzieję, że uda się to naprawić i nie będę musiała inwestować w nowy sprzęt od podstaw. Zapytałam się mojej przyjaciółki, kto zna kogoś, kto naprawia klimatyzację w przystępnej cenie i jest przy tym zaufanym fachowcem, który może mi pomóc. Poleciła mi ona bardzo dobrą osobę. Zapewniała, że jest to prawdziwy ekspert od napraw klimatyzacji i na pewno pomoże mi naprawić klimatyzację, a przy tym ceny za jego usługi są naprawdę niskie, przystępne. Nie wahałam się więc dłużej i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu. Ten fachowiec posiadał na szczęście bardzo szybkie terminy i zgodził się przyjechać do mojego mieszkania jeszcze tego samego dnia. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Okazało się, że naprawa klimatyzacji w moim mieszkaniu będzie bardzo szybka i udana. Na szczęście nie popsuły się żadne złącza, ani silnik klimatyzatora. Po prostu zapchały się filtry, których nie czyściłam i woda skraplała się w środku klimatyzatora. Teraz już wiem, jak powinnam dbać o klimatyzację. Przynajmniej dwa razy do roku powinnam ją zakonserwować i przeczyścić. Dzięki temu nie tylko przedłużę sam „żywot” klimatyzacji, ale także zadbam o swoje zdrowie. Czyste filtry w klimatyzatorze, to również czyste powietrze, którym oddycham na co dzień.

W poprzednim roku to zaniedbałam, dlatego teraz klimatyzacja się uszkodziła. Na szczęście usterka nie była trwała i naprawdę udało mi się bardzo szybko przeprowadzić. Teraz klimatyzacja znów działa bez zarzutów i bardzo szybko schładza mieszkanie do odpowiedniej temperatury. Jestem bardzo zadowolona. Wiem też, że jeśli następnym razem usłyszę, że klimatyzacja działa głośniej niż powinna, muszę natychmiast ją przeczyścić. Cieszę się, że usterka okazała się drobna i nie zapłaciłam zbyt wiele za jej naprawę.

Najnowsze komentarze