Kosmetyczka zrobiła mi profesjonalny zabieg na ciało

Kosmetyczka zrobiła mi profesjonalny zabieg na ciało

Niedawno miałam urodziny. Zdecydowałam się na zorganizowanie imprezy bo kończyłam trzydzieści lat. Okrągłe urodziny należy świętować. Moi znajomi i najbliższe kuzynostwo towarzyszyło mi w moim ulubionym klubie. Często ze znajomymi spędzamy wolne wieczory w tym klubie więc wybór lokalu był dla mnie oczywisty. Muzyka zawsze tam jest fana, można też coś zjeść i wypić więc wybawiliśmy się świetnie. Dostałam też bardzo fajne prezenty. Mówiłam wszystkim, że nie musza nic kupować ale przyjaciele zaskoczyli mnie nie jednym prezentem. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że wspólnie się wybawiliśmy i spędziliśmy fajny wieczór.

Zapisałam się do salonu spa

zabiegi na ciało białystokDostałam sporo prezentów, z  których mogę korzystać w swoim nowym mieszkaniu. Niedawno się przeprowadzałam więc wszystko z tych prezentów mi się przyda. Jestem w  trakcie kompletowania różnych naczyń, kubków i tak dalej. Najbardziej jednak spodobał mi się prezent, który dostałam od moich koleżanek z firmy. Dziewczyny złożyły się i zafundowały mi karnet do salonu spa. Prezent bardzo mi się spodobał. ostatnio miałam wiele spraw na głowie związanych z mieszkaniem, kredytem i przeprowadzką i marzył mi się relaks. Koleżanka powiedziała, ze w wyszukiwarce wpisała zabiegi na ciało białystok i pojawił jej się ten salon. Zdecydowały się na niego bo miał najwięcej pozytywnych opinii. Salon kosmetyczny znajdował się w centrum miasta więc nie musiałam martwić się o dojazd. W salonie były zatrudnione wykwalifikowane kosmetyczki. Miałam bon na określoną kwotę i w tej kwocie kosmetyczka miała dobrać do mojej skóry odpowiedni zabieg lub zabiegi. W zależności na co chciałabym się zdecydować. Umówiłam się telefonicznie na konkretny termin i pojechał od razu po swojej pracy. Kosmetyczka zrobiła na mnie dobre wrażenie. Najpierw opowiedziała mi jakie zabiegi można u nich wykonać i co polecałaby na moją skórę. Zabiegi na ciało warto dobrać bezpośrednio do swoich potrzeb.

Wykwalifikowana kosmetyczka dobrze doradzi i wykona zabieg profesjonalnie. Zdecydowałam się na maseczkę na twarz plus zabieg nawilżający na całe ciało. W salonie kosmetycznym spędziłam ponad trzy godziny. Wyszłam bardzo zrelaksowana i odprężona. Moje ciało było nawilżone. Czułam się bardzo dobrze. W salonie kosmetycznym zostałam fajnie obsłużona. Spędziłam tam miłe popołudnie. Pani o mnie zadbała bardzo dobrze. W salonie kosmetycznym pięknie pachniało a wszystkie kosmetyki, które były używane były najlepszej jakości. Kosmetyczka podpowiedziała mi jak należy dbać o ciało w tym okresie żeby pięknie wyglądało. 

Najnowsze komentarze