Klienci chętnie zamawiali ubrania dla dzieci

Klienci chętnie zamawiali ubrania dla dzieci

Zdecydowałam się na otworzenie sklepu internetowego. Rok temu sama zostałam mamą i wiem jak ciężko jest kupić solidne ubranka z naturalnych materiałów. Chciałam, że by moja córka zawsze ładnie wyglądała i nie raz musiałam się naszukać fajnego sklepu, który spełni moje oczekiwania. Udało mi się nawiązać współpracę z nową marką, która zajmowała się produkcją ubranek. Wszystkie były solidnie wykonane. Kolorystyka była różna więc każdy klient na pewno znalazłby coś odpowiedniego dla siebie. 

Sprzedawałam kombinezony i u brania dla dzieci

sprawdzony producent kombinezonów niemowlęcychMateriały wykorzystywane do szycia ubranek były naturalne i przepuszczające powietrze. To bardzo ważne szczególnie dla tak malutkich dzieci. Postanowiłam podziałać w tym temacie. Założyłam stronę internetową i zamówiłam towar. Zamówione ubrania zostały dostarczone do mnie do domu kurierem. Wszystkie ubranka musiałam rozpakować, przejrzeć i opisać oraz zrobić zdjęcia i umieścić na stronie. Klient musiał wiedzieć co kupuje, za ile i z jakiego materiały jest dana rzecz. Nie ukrywam, ze wprowadzenie całego towaru zajęło mi kilka wieczorów ale robiłam to wszystko kiedy dziecko spało więc nie miałam za wiele czasu. Sporo pracy poświęciłam ale byłam dumna kiedy wszystko było gotowe i mogłam już zacząć działać. Jako nowy sklep internetowy potrzebowałam reklamy żeby jak najwięcej klientów dowiedziało się o mnie. Postanowiłam podziałać na różnych forach i umieszczałam sporo ogłoszeń i informacji na temat mojego sklepu i ubrać, które sprzedaję. Sprawdzony producent kombinezonów niemowlęcych, z którym udało mi się nawiązać współpracę był hitem wśród moich klientek. Zaczęłam działać chwilę przed zimą więc sporo mam szukało właśnie kombinezonów, kurteczek, czapek i wszystkich ubrań typowo zimowych. Sama korzystałam rok temu z tego kombinezonu i byłam bardzo zadowolona z niego. Córka urodziła się zimą więc szukałam czegoś co będzie cieple i wygodne dla maluszka. Moi klienci także pokochali ten kombinezon i chętnie go zamawiali.

Wybrany i polecany teraz przeze mnie kombinezon bardzo sprawnie się zakłada i nie sprawiał mi on żadnego problemu. Miałam pewność, że córce jest w nim ciepło a to było dla mnie najważniejsze w trakcie spacerów czy podróży autem.  Mój sklep cieszył się sporym zainteresowaniem. Klienci składali zamówienie w Internecie a ja wieczorem lub w trakcie dnia kiedy był mąż siadałam do komputera i pakowałam wszystkie zamówione ubranka. Miałam podpisaną umowę z kurierem więc nie musiałam się martwić dodatkowo o wysyłkę. Dzięki tej działalności całkiem fajnie zaczęłam zarabiać.

Najnowsze komentarze