Kanałowe leczenie zębów w dobrej cenie

Kanałowe leczenie zębów w dobrej cenie

Na co dzień jestem bardzo zabieganą osobą. Nie mam czasu o siebie zadbać. Już od dłuższego czasu bolały mnie zęby. Niestety, dość długo bagatelizowałem ten problem i łykałam tylko coraz to mocniejsze tabletki przeciwbólowe. W końcu jednak musiałam się poddać i udać się do dentysty. Na miejscu okazało się, że moje zęby są w naprawdę tragicznym stanie i niezbędne jest leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem. Dentysta podał mi za takie leczenie naprawdę zaporową kwotę. Postanowiłam sprawdzić czy przypadkiem jej nie zawyżył.  

Ile kosztuje kanałowe leczenie zębów pod mikroskopem?

leczenie kanałowe kraków mikroskop cenaPoszukiwania odpowiednich informacji na ten temat zaczęłam od internetu. Wiedziałam, że cena za taką usługę może się różnić a zależności od miasta, dlatego wpisałam w wyszukiwarkę frazę: leczenie kanałowe kraków mikroskop cena, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko zorientowałam się, że leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem rzeczywiście jest dość drogim leczeniem. Koszt leczenia jednego zęba w ten sposób waha się w granicach 800-1000 złotych. Jednakże, z tego co się dowiedziałam warto zainwestować w metodę kanałowego leczenia zębów pod mikroskopem, ponieważ jest ona o wiele bardziej dokładna niż zwykle kanałowe leczenie zębów. Metoda kanałowego leczenie zębów pod mikroskopem daje możliwość dokładnego i skrupulatnego wyleczenie zęba, aż do samego trzonu korzenia. W ten sposób zyskujemy bardzo dużą pewność, że problem z zepsutym zębem nie odnowi się w najbliższym czasie. Poza tym metoda leczenia kanałów zębowych pod mikroskopem zapewnia jak najmniejsze naruszenie zdrowych struktur zębowych. Jednakże, jak zauważyłam nie każdy gabinet dentystyczny zapewnia możliwość takiego leczenia. Mimo wszystko udało mi się znaleźć gabinet stomatologiczny blisko mojego miejsca zamieszkania w Krakowie, który oferuje takie leczenie, i to w dość dobrej przystępnej cenie. Od razu zapisałam się tam na wizytę. Na szczęście mieli bardzo szybkie terminy i nie musiałam długo czekać na wizytę. Ból zębów doskwierał mi już dość mocno.

Na szczęście po kanałowym liczeniu zębów pod mikroskopem, ból od razu ustąpił. Byłam bardzo zadowolona z takiej formy leczenia. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego, leczenie pod mikroskopem było praktycznie bezbolesne. Mogłam skorzystać także z gazu rozweselającego lub leczenia w uśpieniu, gdyby znieczulenie miejscowe mi nie wystarczało. Dzięki zastosowanemu leczeniu zębów teraz mogłam chwalić się pięknym i co najważniejsze zdrowym uśmiechem. Byłam z tego bardzo zadowolona.

Najnowsze komentarze