Jakie atrakcyjne wybrać na wesele?

Jakie atrakcyjne wybrać na wesele?

Organizacja wesela to zapewne jedno z największych wyzwań w życiu. Trzeba wziąć pod uwagę wiele kwestii: ubrania dla pary młodej, obrączki, kwiaty, wystrój kościoła i sali, nocleg dla gości itd. Kluczowe jest oczywiście zapewnienie wszystkim przybyłym dobrej zabawy, jednak sama orkiestra to obecnie za mało. Pary poszukują coraz ciekawszych i bardziej kreatywnych sposobów na urozmaicenie czasu gościom weselnym. 

Zalety wynajęcia drink baru na wesele

drink bar na weseleJeszcze do niedawna na każdym weselu dodatkową atrakcją była wiejska chata z naturalnymi, swojskimi wyborami, jednak od tamtego czasu gusta i upodobania społeczeństwa znacznie się zmieniły. Znacznie więcej jest osób na diecie wegetariańskiej czy wegańskiej, które nie mogłyby skorzystać z takiej opcji. Innym popularnym wyborem par młodych były fotobudki – przez kilka lat nieustannie królowały na wszystkich weselach. Z czasem i ten pomysł stał się jednak oklepany i pojawiła się potrzeba innego, kreatywnego pomysłu na rozrywkę. Tym sposobem dużym popytem zaczął cieszyć się drink bar na wesele. Kto nie lubi kolorowych drinków o zaskakujących smakach przygotowanych przez profesjonalistów? Nawet osoby niepijące alkoholu mogą skorzystać z tej atrakcji dzięki możliwości zamówienia tzw. drinków virgin, czyli trunków bezalkoholowych. Z drink baru ucieszą się z pewnością panie, które nie są zazwyczaj fankami powszechnie panującej na weselnych stołach wódki i z chęcią spróbują bardziej egzotycznych napojów. Skorzystają również panowie preferujący wino lub piwo zamiast mocnych alkoholi. Ponadto dla każdego, kto nie pił nigdy rumu, ginu czy whisky, będzie to doskonała okazja do degustacji. Nie można nie wspomnieć o innej zalecie drink baru, jaką jest profesjonalna obsługa barmańska. Barman podpowie, jaki drink będzie pasował do naszych upodobań, przyrządzi go w efektowny sposób i poda w formie kolorowego, imponującego koktajlu. Jeśli zależy nam na imponujących atrakcjach i zapewnieniu większych emocji, warto zainwestować w dodatkową usługę tzw. flair show, czyli pokazu barmańskiego. Żonglerka butelkami czy zianie ogniem z pewnością wywołają w gościach zaskoczenie i pozostaną na długo w pamięci. 

Drink bar to doskonały pomysł jako atrakcja na wesele. Goście mogą za darmo spróbować różnych trunków i drinków przygotowanych przez doświadczonych barmanów, a odrobina alkoholu sprawi, że wszyscy szybciej się rozluźnią i lepiej będą się bawić. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o dostępne drinki i sprawdzić, co jest wliczone w cenę: dojazd, akcesoria bądź dodatkowe atrakcje.

Najnowsze komentarze