Jak działa susz konopny?

Jak działa susz konopny?

Na rynku produktów konopnych z kanabidiolem (CBD) mamy ogromny wybór, toteż osobom początkującym w temacie, raczej trudno o właściwy dobór. Zwłaszcza, że promowana jest tylko niewielka część asortymentu i z reguły ta najdroższa. Dlatego też warto zacząć od produktów nieco tańszych, gdyż zawierają zupełnie przyzwoitą ilość kannabidiolu.

Zakup aromatycznego suszu CBD

aromatyczny susz konopnyWiększości konsumentów nie są potrzebne produkty zawierające kilkadziesiąt procent CBD, albowiem są one przeznaczone dla osób, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Nie wyłączając z tego grona chorób nowotworowych oraz innych schorzeń, które zakłócają normalne funkcjonowanie. Dlatego też, jeśli chcemy przyjmować CBD profilaktycznie lub używać go doraźnie, np. w przypadku bólu, to warto dobrać produkt o niskim lub średnim stężeniu tej substancji czynnej, gdyż będzie równie skuteczny. Susz konopny, czyli legalna marihuana, jest doskonały dla początkujących, albowiem pozwala na szybkie zaobserwowanie efektów stosowania kannabidiolu. Trzeba oczywiście dodać iż jest produktem całkowicie legalnym z uwagi na fakt, że zawiera jedynie mikroskopijne ilości THC, czyli substancji odpowiedzialnej w konopiach za efekt „haju” oraz psychiczne uzależnienie. W związku z tym nie ma ona właściwości odurzających, o uzależniających nawet nie wspominając. W suszu konopnym możemy znaleźć za to od kilku do kilkunastu procent leczniczego CBD, co czyni go jednym z produktów, które zawierają go najwięcej. Jeżeli chodzi o ceny legalnej marihuany, to najtańsze odmiany, o niskim współczynniku CBD, kosztują około trzydziestu za gram, natomiast gatunki zawierające kilkanaście procent, to wydatek o około dwadzieścia-dwadzieścia pięć złotych większy. Jakby jednak nie było, aromatyczny susz konopny jest produktem najtańszym i zdecydowanie warto zainwestować w jego zakup. Można go kupić w sklepach konopnych, które działają internetowo oraz stacjonarnie. Jednak, chcąc być obiektywnym, należy wspomnieć, że sklepy internetowe mają dużo bardziej zróżnicowaną i bogatszą ofertę handlową od sklepów stacjonarnych, co znajduje odzwierciedlenie we wszelkiego rodzaju rankingach sprzedażowych.

Legalna marihuana wygląda, pachnie i smakuje identycznie, jak jej nielegalna odpowiedniczka, jednakże to jedyne podobieństwa, jakich można się u nich doszukać. Wszak pierwsza wykorzystywana jest w celach terapeutycznych z uwagi na swoje lecznicze właściwości, natomiast nielegalna stosowana jest w celach rekreacyjnych, czyli innymi sowy po to, by się znaleźć na „haju”.

Najnowsze komentarze