Ile kosztują profesjonalne automaty vendingowe?

Ile kosztują profesjonalne automaty vendingowe?

W niemalże każdym biurowcu, szkole, uczelni czy na dworcu kolejowym i w większości budynków użyteczności publicznej możemy znaleźć automaty sprzedające. Obsługiwane są one przez firmy, które na takiej sprzedaży vendingowej zarabiają. W taki biznes zainwestować może każdy, ale trzeba zacząć od dwóch kwestii. Najpierw potrzebne jest miejsce, w którym można będzie postawić automat sprzedający. Potem trzeba kupić taki automat, który będzie przystosowany do sprzedaży towaru, który będziemy sprzedawać.

Automat vendingowy może sprzedawać praktycznie wszystko

automaty vendingowe cenaJeśli dobrze się rozejrzymy wokół siebie to możemy zauważyć, że w automatach sprzedawane są przeróżne rzeczy. Mogą to być gorące lub ciepłe napoje, przekąski i słodycze czy gotowe zestawy obiadowe. Ostatnio w automatach można kupić leczniczą marihuanę czy karty doładowujące najpopularniejsze serwisy internetowe. Sprzedaż vendingowa może się dotyczyć wszystkiego, co tylko da się w takim automacie sprzedażowym zmieścić. I tutaj właśnie pojawia się pole do popisu dla producentów tego rodzaju maszyn i urządzeń sprzedających. W Polsce takie automaty produkuje obecnie kilka firm. Oferują one dowolny rodzaj maszyny wyprodukowany pod konkretne zamówienie klienta. Do zakupionego automatu otrzymuje się również gwarancję i darmowe serwisowanie w okresie obowiązywania gwarancji. Dla przedsiębiorców, którzy chcieliby sprzedawać w ten sposób najważniejsza jest odpowiedź na pytanie ile kosztują takie automaty vendingowe cena zależy przede wszystkim od tego, co będziemy w takim automacie sprzedawać. Nowe automaty do sprzedaży napoi to koszt około dziesięciu tysięcy złotych za sztukę. Podobnie kosztują automaty do sprzedaży słodyczy i przekąsek. W automat sprzedający gotowe do zjedzenia obiady trzeba zainwestować około dwudziestu tysięcy złotych. A maszyna, która będzie przygotowywać świeże frytki kosztuje jeszcze więcej. Producenci maszyn vendingowych są w stanie wyprodukować każdy rodzaj automatu a każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie.

Przedsiębiorców, którzy chcieliby sprzedawać za pomocą automatów vendingowych, ogranicza jedynie ich własna wyobraźnia. Bo w praktyce za pomocą maszyn można dzisiaj sprzedawać wszystko. Im większe produkty tym większy automat vendingowy i tym wyższa jego cena. U polskich producentów można zamówić dosłownie każdy rodzaj automatu, który będzie dla nas indywidualnie zaprojektowany i wyprodukowany. Najprostsze automaty sprzedające gorące napoje kosztują trochę ponad dziesięć tysięcy złotych.

Najnowsze komentarze