Gracz potrzebuje dobrze wyprofilowanego krzesła

Gracz potrzebuje dobrze wyprofilowanego krzesła

 

W dzisiejszych czasach wiele osób zajmuje się zawodowo speedrunami. To bardzo ciekawa sztuka, która polega na przechodzeniu gier w bardzo krótkim czasie. Bicie rekordów jest możliwe tylko, jeśli gracz doskonale poznał daną grę i wymaga doskonałego rozpracowania systemów istniejących w grze oraz zapamiętania niektórych etapów. Wiąże się to nierozerwalnie z tym, ze trzeba przy takiej grze spędzić bardzo dużo czasu. Najepiej wówczas upewnić się, że siedzimy na odpowiednio wyprofilowanym krześle, dopasowanym do potrzeb gracza. To bardzo istotne przy takim rodzaju aktywności.

Odpowiednie krzesło jest potrzebne speedrunnerowi

profilowane krzesło dla graczaJesli chcemy osiągnąć sukces w speedrunningu, powinniśmy pamiętać o kilku niezwykle istotnych kwestiach. Przede wszystkim należy doskonale przygotować się do przejścia danej gry. Najpierw powinniśmy przejść ją powoli, doskonale analizując wszystkie elementy które napotkamy na drodze. Kolejne przejście powinnismy wykonać bez żadnej śmierci. Wydaje się to absurdalnie trudne, ale jest konieczne, jeśli chcemy doskonale opanować daną grę i zoptymalizować czas naszego przejścia. Istotne są jednak nie tylko techniczne sprawy, takie jak opanowanie przydatnych sztuczek. Warto myśleć także o tym, że do naszego wyniku przyczyni się niewątpliwe nasze fizyczne przygotowanie. Może wydawać się to dziwne, ale wysportowani gracze są dużo lepsi w szybkim przechodzeniu gier, a na wyposażeniu każdego speerunnera powinno znaleźć się profilowane krzesło dla gracza. Na takim krześle nie będzie bolał nas kręgosłup i będziemy mogli w razie potrzeby bardzo wygodnie się w nim rozsiąść, albo wręcz wyłożyć. Takie krzesło przydaje się bardzo do przchodzenia długich tytułów, na przykład z gatunku metroidvania, zwłaszcza jeśli gra zawiera elementy tak zwanych rogalików, czyli gier, których poziomy są losowo generowane przy każdym odpaleniu gry. W takim wypadku czas, który poświecimy na eksplorację, może się wydłużyć. Z tego powodu musimy siedzieć bardzo wygodnie, żeby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Warto mieć to na uwadze, żeby jak najdłużej móc z powodzeniem uprawiać tę popularną dzisiaj praktykę.

Wspaniale jest odnosić sukcesy i bić kolejne rekordy. Dobry gracz nieustannie stawia sobie nowe wyzwania i chce pokonywać granice, trzeba jednak w tym celu przygotować się doskonale zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Odpowiednie krzesło jest koniecznością, jeśli chcemy osiągnąć coś w speerunningu i każdy gracz jest tego świadom. Warto pomyśleć o takim wyprofilowanym krześle, które właściwie podtrzyma nasze plecy. To podstawa.

 

Najnowsze komentarze