Duże rozety jako dekoracje

Duże rozety jako dekoracje

Od dziecka wiedziałam, że będę w dorosłym życiu wykonywać jakąś twórczą pracę. Moją największą pasją od dziecka była tematyka związana z aranżacją wnętrz. Uwielbiałam co chwilę zmieniać wystrój mojego domku dla lalek, a w późniejszym czasie wyszukiwałam różne darmowe programy komputerowe do aranżacji wnętrz. Ostatecznie ukończyłam studia w zakresie projektowania wnętrz. Teraz z ogromną pasją pomagam ludziom aranżować ich domy tak, żeby czuli się w nich dobrze. Poza zajęciem zarobkowym, pomagam też często moim najbliższym.

Ozdobna rozeta na ścianę

duża rozeta drewnianaMówi się, że największymi wygranymi w życiu są ci, dla których zajęcie zarobkowe wiąże się z ich pasją. Ja zaliczam się na pewno do tych ludzi. Bardzo lubię swoją pracę i jest ona spełnieniem moich marzeń. Zajmuje się, mianowicie, aranżowaniem wnętrz. Mam swoje biuro projektowe i mimo tego, że mam dużo klientów, nie straciłam od kilku lat zapału do tworzenia nowych projektów. Często pomagam też bezinteresownie, głównie najbliższym mi osobom. Teraz, na przykład, pomagam mojej siostrze w aranżacji nowego mieszkania. Postawiliśmy w nim na jasną kolorystykę oraz naturalne dodatki z dominacją drewna. Największym wyzwaniem okazało się znalezienie pomysłu na zagospodarowanie ściany w salonie. Ostatecznie wpadła nam w ręce piękna, duża rozeta drewniana, która idealnie pasowała do ogólnej koncepcji całego mieszkania. Kupiłyśmy więc rozetę w jasnym odcieniu i zawiesiłyśmy nad sofą. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Przy okazji zainteresowałam się bliżej modą na rozety we wnętrzach. Okazało się, że zyskują one coraz więcej zwolenników. Rozety z drewna są też wykorzystywane jako element dekoracyjny w drewnianych meblach do domu,  także w meblach ogrowych czy drewnianych altanach. Zdarza się też, że rozety są głównym elementem dekoracyjnym drewnianych ogrodzeń, wykorzystywanych na przykład na stylizowanych balkonach czy tarasach. Drewniane rozety zachwycają kunsztem wykonania oraz harmonią, którą wprowadzają do wnętrz. Ze względu na to, że są wykonane z drewna, nie można im odmówić przytulnego klimatu.

Pomagając mojej siostrze w urządzeniu jej nowego mieszkania, natknęłam się na dekorację, która chwyciła mnie mocno za serce. Chodzi mianowicie o drewnianą rozetę, którą można powiesić w salonie, sypialni czy innych pomieszczeniu, w którym chcemy mieć coś ładnego na ścianie. Rozety te potrafią mieć całkiem duże rozmiary, przez co są wystarczającą ozdobą na przykład nad sofą w salonie. Wybór rozet jest bardzo duży, zarówno pod kątem wielkości, jak i kolorów.

Najnowsze komentarze