Dodatki w stylu retro

Dodatki w stylu retro

We współczesnych aranżacjach wnętrz praktycznie wszystkie chwyty są dozwolone. Wybór stylu i kolorystyki zależy tak naprawdę od naszego indywidualnego gustu. Mimo to co jakiś czas zmieniają się główne trendy. Są to najbardziej promowane aranżacje, które podziwiać można w katalogach o wnętrzach czy na popularnych profilach wnętrzarskich na mediach społecznościowych. Na dzień dzisiejszych we wnętrzach promowana jest głównie jasna kolorystyka, a także nawiązania do dawnych stylów. Dominują więc różnego rodzaju dodatki w stylu retro.

Eleganckie baterie w prywatnych łazienkach

bateria zlewozmywakowa retro mosiądzStyl retro coraz częściej pojawia się jako motyw przewodni w naszych wnętrzach. Żyjemy w czasach, w których mamy całkowitą dowolność, jak chodzi o sposób, w jaki aranżujemy nasze wnętrza. Zasada jest tylko jedna, trzeba uzyskać w pomieszczeniach harmonię. A cała reszta ma nam się po prostu podobać. Często jest tak, że decydujemy się na umiejętne łączenie różnych stylów. Popularne stają się wnętrza nowoczesne, o jasnej kolorystyce, ze starymi dodatkami, które charakteryzuje właśnie styl retro. Jednym z przykładów taki dodatków jest bateria zlewozmywakowa retro mosiądz, którą coraz częściej spotykamy w prywatnych domach. Takie baterie do tej pory spotkać można było w eleganckich hotelach lub restauracjach. Przyjęło się one niedawno również w naszych domach. Taka bateria jest bardzo dekoracyjna, a z racji tego, że jest wykonana z mosiądzu, jest też przy okazji niezwykle odporna na zniszczenia. Jest więc warta swojej niemałej ceny. Takie eleganckie, stylizowane na stare baterie zyskują coraz więcej zwolenników. I to nie tylko ze względu na wygląd tych baterii. Liczy się ich jakość. Jako konsumenci stajemy się bowiem coraz bardziej wymagający co do kupowanych przez nas produktów. Jesteśmy w stanie przeznaczyć większe kwoty na coś, co wygląda lepiej, a przy okazji posłuży nam przez o wiele dłuższy czas. Dużym plusem baterii zlewozmywakowych z mosiądzu jest też to, że można je montować w nawet najbardziej nowoczesnych łazienkach. Oczywiście pod warunkiem, że znajdą się w nich również inne dodatki w stylu retro.

Od jakiegoś czasu w naszych domach i mieszkaniach regularnie pojawiają się dodatki w stylu retro. Przyjmują one różną formę. Przykładowo, w łazienkach coraz częściej możemy spotkać baterie zlewozmywalkowe wykonane właśnie w stylu retro. Są to bardzo dekoracyjne, wysokiej jakości baterie z mosiądzu, które kiedyś spotkać można było prawie tylko i wyłącznie w eleganckich hotelach oraz restauracjach.

Najnowsze komentarze