Dobra karma dla psa

Dobra karma dla psa

Większość z nas uwielbia zwierzęta i decyduje się na posiadanie w domu małego pupila. Najczęściej ludzie mają kota, lub psa, bo to bardzo przyjazne zwierzęta, które uwielbiają towarzystwo człowieka. Posiadanie psa wiąże się z wieloma obowiązkami, których trzeba być świadomym. Nie tylko głaskanie psa i zabawa z nim jest konieczne, ale także odpowiednie żywienie i regularne spacery bez względu na pogodę.

Dla jakich psów są karmy Canagan?

karma dla psa canaganPsy są bardzo aktywnymi zwierzętami i potrzebują każdego dnia choć raz, porządnie się wybiegać. Szczeniaki potrzebują dużo zabawy i uwagi właściciela, a dorosły pies wymaga częstych spacerów. Aby nasz zwierzak miał siłę, to potrzebuje odpowiedniej karmy, która dostarczy niezbędną ilość kalorii i uzupełni konieczne składniki odżywcze w organizmie. Karma dla psa Canagan jest stworzona z myślą o wszystkich rasach psów bez względu na wiek. Największym asortymentem firmy Canagan są karmy bezzbożowe, które są polecane zwierzętom o wrażliwych żołądkach, które nie tolerują zbóż. Dodatkowo karmy te nie posiadają laktozy, soli, ani cukru, przez pozwalają psu na długo pozostać w dobrym zdrowiu. Psu możemy dawać suchą, lub mokrą karmę. Obie są pełnowartościowe, z tą różnicą, ze sucha posiada zdecydowanie dłuższą datę ważności i nie zawiera wody. W tradycyjnej karmie, jaką kupimy w każdym sklepie zoologicznym za niewielkie pieniądze, są zboża pod postacią ryżu, makaronu, lub kaszy, a w bezzbożowej, zostały one zastąpione słodkimi ziemniakami, które dostarczają łatwo przyswajalne węglowodany. Większość psów bez problemu przechodzi w diecie na karmę bez zbóż, gdyż posiada ona wyjątkowo dobry smak. Jest ona dostępna w kilku wariantach smakowych. Możemy kupić karmę Canagan o smaku kurczaka, wołowiny, królika, lun kaczki z dziczyzną. W pożywieniu dla psów znajdują się tylko wyselekcjonowane kawałki mięsne, które są dobrym źródłem białka. Składnikami, które dostarczają niezbędnych witamin, są wodorosty i warzywa takie jak marchewka, czy seler. Karmą firmy Canagan możemy żywić psy aktywne i bardziej leniwe.

Każdy pies jest inny, lecz potrzebuje tak samo dobrego jakościowo jedzenie, bo to odo dostarcza mu potrzebnej energii i składników odżywczych, które wpływają na jego zdrowie i kondycję. Karmy bezzbożowe możemy już dostać w każdym sklepie zoologicznych, albo w sklepach internetowych. Są one na tyle popularne, że nie będziemy mieli problemu z ich znalezieniem. Jeżeli nasz pies ma problemy żołądkowe i traci apetyt, to być może jest to wynikiem nietolerancji na zboża i trzeba mu zmienić karmę,

Najnowsze komentarze